19. január 2021. Drahomíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

MAMA`S PANASIAN RESTAURANT – KUS ÁZIE V CENTRE BRATISLAVY

NextFuture NextFuture NextFuture  9.7.2015 9.7.2015  

Hotel Mama`s nájdete v tichej rezidenčnej štvrti širšieho centra Bratislavy. Zaujme vás svojou eleganciou, moderným dizajnom a osloví príjemnou, rodinnou atmosférou. Vďaka nej sa tu budete cítiť ako doma. Rovnaký pocit získate aj v hotelovej reštaurácii. Je zameraná na sushi a panázijskú kuchyňu a pre svoju kvalitu a jedinečnosť je vyhľadávaná nielen hotelovými hosťami.

 

Doprajte si skvelý kulinársky zážitok

V MAMA’S PANASIAN RESTAURANT nájdete delikatesy panázijskej kuchyne, ktorá predstavuje dokonalý súlad exotických chutí a vôní kuchýň ázijských krajín. Panázijská kuchyňa je precízna na prípravu a chute, vyznačuje sa absolútnou čerstvosťou surovín. Aj preto je jednou z najchutnejších a zároveň najzdravších kuchýň na svete.

Ak teda chcete zakúsiť na tanieri kombináciu zdravia, čerstvosti a exotiky, navštívte hotelovú reštauráciu Mama‘s. Všetky jedlá sa pripravujú bez tuku, používajú sa ľahké sezamové oleje a olej z hroznových jadier. Veľa zeleniny, ryby a morské plody. K tomu typické ázijské koreniny galangal, citrónová tráva, kafírska limetka, thajská bazalka, ktoré dodajú jedlu jedinečnú chuť. Ak k tomu pridáte veľa zázvoru a pre telo blahodarné riasy, niet pochýb ani o zdravej výžive. Maximálnu čerstvosť zaručí aj spôsob prípravy. Pri príprave sa pracuje len s toľkými surovinami, koľko je potrebné na jednu porciu.

Pevnou súčasťou reštaurácie je aj japonská kuchyňa a sushi. „Mnohí naši hostia stále prioritne vyhľadávajú reštauráciu kvôli sushi,“ hovorí šéfkuchár Tomáš Szabados, ktorý má za sebou okrem iného aj školenie u japonského sushi majstra a najnovšie niekoľkotýždňový pobyt v panázijskej reštaurácii ZONA, ktorá patrí k najlepším reštauráciám v Budapešti. Svoje vedomosti a praktické skúsenosti neustále obohacuje o nové nápady. Inšpiráciu čerpá z literatúry, vlastnej fantázie, cestovaním hlavne po ázijských krajinách. „Kamkoľvek prídem, moje prvé kroky vedú do miestnych reštaurácií. Ale inšpiráciu môžete pokojne nájsť aj na zeleninovom trhu napríklad v blízkej Budapešti“, dopĺňa Tomáš Szabados.

Biznis menu s ázijskými špecialitami

Pred pár mesiacmi zaviedli v reštaurácii obedové biznis menu, v rámci ktorého si taktiež pochutnáte  na špecialitách fusion panázijskej kuchyne. Indické, japonské, thajské, vietnamské či srílanské jedlá nájdete teda nielen v menu a la carte, ale aj v rámci biznis menu. Ak ste milovníkom sushi, v MAMA’S PANASIAN RESTAURANT nájdete najlepšie sushi v Bratislave. Okrem klasickej sójovej omáčky dostanete k sushi aj špeciálnu domácu, do tajov ktorej zasvätil kuchárov sushi majster podľa tradičného japonského receptu. Sushi si môžete objednať aj prostredníctvom služby sushi take away.

„Špecialitou“ reštaurácie je aj samotný jedálny lístok. Ten tu nenájdete v klasickej papierovej podobe, ale na tabletoch. K úplnému gurmánskemu zážitku patrí aj výber najkvalitnejších slovenských a zahraničných vín.

Pracovné stretnutie či párty na strešnej terase

Súčasťou reštaurácie je aj salónik, ktorý je možné si prenajať na menšie pracovné stretnutie. Na streche hotela sa nachádza terasa s jacuzzi, ale aj s grilom, ktorá sa dá taktiež prenajať a využiť či už na pracovné posedenie alebo na párty. Z terasy je krásny výhľad na hrad a celé mesto.

Kde nás nájdete

Hotel Mama’s
Chorvátska 2, Bratislava +421 2 502 69 100, amas.sk@hotelmrecepcia

www.hotelmamas.sk

Foto: mamas photos

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow