26. september 2017. Edita. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
 

Mladosť nie je len pochabosť

NextFuture NextFuture NextFuture  21.11.2016 21.11.2016  

Nie sme tu na to aby sme niekoho odsudzovali. Naozaj sa len zamyslime nad celou spoločenskou situáciou a mnohými rozporuplnými situáciami, ktoré nás denne stretávajú. Človek si povie, že sa tomu vyhne, nechce sa do ničoho zbytočne pliesť.  Každý z nás má svojich problémov určite  na rozdávanie. Národnosti súperia medzi sebou, rasové odlišnosti sa stupňujú, starí ľudia nie sú spokojní s mládežou a naopak mládež nenachádza slová chváli na starších. Každý má svoj rozum a málokto berie ohľad na druhých. Keby to fungovalo vo všetkom, veľa by sme toho nedokázali.

Môžeme ísť príkladom a ak sa nám to osvedčí budeme len radi. Ak sa nám niečo nepáči netreba hneď  prudko reagovať. Prejavovať násilie a robiť nejasné závery. Pozrime sa na to všetko inak. Odkiaľ sa mladí učia to správne? Zamyslime sa a odpoveď určite nájdeme. Mladých ľudí trápi to ako zaujať na rande. Ako podstúpiť liečbu akné, ktoré im asi najviac toto obdobie znepríjemňuje. Naozaj to chce len trochu pochopenia, občas lásky a sem tam malého kompromisu.

Spojíme príjemné s užitočným

Spomínali sme, že veľa ľudí má veľa názorov a veľa vlastných riešení. Nečakajú jeden na druhého. Nepomôžu inému, len sebe a v závere ani nevedia o čo všetko pripravili zrovna svojich najbližších. Nie je to jednoduché  a nikdy ani nebude. Preto by sme mali hlavne s rozumom a chladnou hlavou zachovať kľud vo všetkých možných situáciách. Naučiť sa používať bieliace pásiky je moderné riešenie ako sa vyhnúť návšteve u odborníka a ušetriť peniaze. Podobne sa snažme riešiť aj iné veci. Jednoducho , rozumne a za nízku daň. Možno sa nám to stonásobne vráti, možno ale nemusíme robiť veci len pre zisk. Spojíme príjemné s užitočným a hneď budeme spokojní nie len na tele ale aj na duši.

Ak chceme využiť niečo z modernej doby a neublížiť tím nikomu inému. Zistíme, že nemáme veľa šancí a nakoniec sa vraciame k osvedčeným metódam a praktikám. Presne tak je to aj s liečbou. Moderné postupy sa dostávajú do popredia a to staré sa stráca. Chceme sa zbaviť zlých  látok z tela? Ak začneme jesť kmín v rôznej podobe, vďaka jeho detoxikačným  účinkom to určite dosiahneme. Nemusíme sa zbytočne zaoberať drahou liečbou. Použijeme to, čo máme dostupné a telu jednoznačne prospešné. Nikomu tím neublížime a nič za to nedáme.

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow