19. január 2021. Drahomíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Mladosť nie je len pochabosť

NextFuture NextFuture NextFuture  21.11.2016 21.11.2016  

Nie sme tu na to aby sme niekoho odsudzovali. Naozaj sa len zamyslime nad celou spoločenskou situáciou a mnohými rozporuplnými situáciami, ktoré nás denne stretávajú. Človek si povie, že sa tomu vyhne, nechce sa do ničoho zbytočne pliesť.  Každý z nás má svojich problémov určite  na rozdávanie. Národnosti súperia medzi sebou, rasové odlišnosti sa stupňujú, starí ľudia nie sú spokojní s mládežou a naopak mládež nenachádza slová chváli na starších. Každý má svoj rozum a málokto berie ohľad na druhých. Keby to fungovalo vo všetkom, veľa by sme toho nedokázali.

Môžeme ísť príkladom a ak sa nám to osvedčí budeme len radi. Ak sa nám niečo nepáči netreba hneď  prudko reagovať. Prejavovať násilie a robiť nejasné závery. Pozrime sa na to všetko inak. Odkiaľ sa mladí učia to správne? Zamyslime sa a odpoveď určite nájdeme. Mladých ľudí trápi to ako zaujať na rande. Ako podstúpiť liečbu akné, ktoré im asi najviac toto obdobie znepríjemňuje. Naozaj to chce len trochu pochopenia, občas lásky a sem tam malého kompromisu.

Spojíme príjemné s užitočným

Spomínali sme, že veľa ľudí má veľa názorov a veľa vlastných riešení. Nečakajú jeden na druhého. Nepomôžu inému, len sebe a v závere ani nevedia o čo všetko pripravili zrovna svojich najbližších. Nie je to jednoduché  a nikdy ani nebude. Preto by sme mali hlavne s rozumom a chladnou hlavou zachovať kľud vo všetkých možných situáciách. Naučiť sa používať bieliace pásiky je moderné riešenie ako sa vyhnúť návšteve u odborníka a ušetriť peniaze. Podobne sa snažme riešiť aj iné veci. Jednoducho , rozumne a za nízku daň. Možno sa nám to stonásobne vráti, možno ale nemusíme robiť veci len pre zisk. Spojíme príjemné s užitočným a hneď budeme spokojní nie len na tele ale aj na duši.

Ak chceme využiť niečo z modernej doby a neublížiť tím nikomu inému. Zistíme, že nemáme veľa šancí a nakoniec sa vraciame k osvedčeným metódam a praktikám. Presne tak je to aj s liečbou. Moderné postupy sa dostávajú do popredia a to staré sa stráca. Chceme sa zbaviť zlých  látok z tela? Ak začneme jesť kmín v rôznej podobe, vďaka jeho detoxikačným  účinkom to určite dosiahneme. Nemusíme sa zbytočne zaoberať drahou liečbou. Použijeme to, čo máme dostupné a telu jednoznačne prospešné. Nikomu tím neublížime a nič za to nedáme.

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow