24. november 2020. Emília. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Motivujte vaše dieťa k hrám - nenechajte ho sedieť pri počítači

NextFuture NextFuture NextFuture  24.8.2015 24.8.2015  

Už odmalička sa vám zdalo, že vaše dieťa sršalo hyperaktivitou a rado skúšalo takmer všetko? Ešte keď bolo maličké sledovalo rôzne rozprávky. Všetko čo v nich videlo chcelo ihneď zopakovať. Ako tak rástlo začalo sa to meniť a začalo inklinovať len k niektorým záľubám. Jedným z nich bolo aj sedenie pri počítači. Ako je na tom vaše dieťa? Rado sedí pri počítači a trávi tam väčšinu svojho času? Nebuďte ako všetci tí moderní rodičia, ktorí nechajú svoje dieťa sedieť pri počítači celé hodiny. Skúste sa im venovať a skúste ich naviesť na iné aktivity.

Vrtuľník na diaľkové ovládanie – hračka, ktorá žiadne dieťa neomrzí ani po rokoch

Čo keby ste trebárs vyvetrali z krabice detský vrtuľník na diaľkové ovládanie? Počítačové strieľačky a naháňačky pôjdu určite nabok. Vrtuľník na diaľkové ovládanie z internetového hračkárstva prinúti vaše dieťa vyblázniť sa. Pozor však na  záclony a na zariadenie, do ktorého môže tento mini vrtuľník nabúrať. Rôzne modely vrtuľníkov na diaľkové ovládanie ste našli práve na hrackarstvo.eu. Naozaj výborné hračkárstvo! Bolo to pre vás ako rodiča určite pohodlnejšie objednať vášmu dieťaťu hračku priamo z domu. Vrtuľníky práve z tohto hračkárstva majú inteligentný systém ovládania. S vrtuľníkmi môžete stúpať, klesať, letieť dopredu, letieť dozadu, dokonca sa s ním môžete točiť aj o 360º!

Vrtuľníky sú skvelé, ale nebodaj ste zbadali, že si vaše dieťa pospevuje a brnká na sitko, poprípade búcha na hrnce? Žeby malo sklony na hranie na nejakom hudobnom nástroji? Prečo nie!

Hra na hudobnom nástroji

Zazdalo sa vám, že vaše dieťa začína inklinovať k hudbe? Pri hraní hudby s ním začína hýbať do rytmu, poprípade si búcha alebo brnká na hrnce v kuchyni? Skúste mu dať do ruky hudobný nástroj z ehudobniny.sk a uvidíte, možno máte doma hudobný talent. Talent, o ktorom ste možno doteraz netušili! Na ehudobniny.sk majú v ponuke hudobné nástroje porozdeľované do určitých kategórii. Uvidíte, či bude z vášho malého umelca bubeník alebo gitarista!

Žeby sa vaše dieťa zaujímalo aj o vojenské filmy? Láka ho stať sa vojakom?

Keď raz bude veľký bude z neho vojak

Azda každé dieťa sa túžilo stať vojakom. Pozeranie filmov, kde vojaci chodia v uniformách a plnia misie sú fascinujúce pre malé deti. Aj to vaše dieťa by raz chcelo byť vojakom s originálnou vojenskou nepriestrelnou vestou? Doprajte tomu čas, možno to vášho drobca po rokoch prejde a možno naozaj bude vojakom. Všetko je vo hviezdach. Ak by ste si však chceli pozrieť ponuku originálnych viest, zájdite na stránku armory.sk. Majú tam bezkonkurenčne najlepšie vesty!

Keď sa raz budú vaše detičky dobre učiť, môžu byť z nich dobrí vojaci! Ako to je však s dnešným učením na školách? Počuli ste o novom fenoméne – o interaktívnych tabuliach?

Učenie na interaktívnych tabuliach

V dnešných školách sa využívajú na výučbu interaktívne tabule. Modernizácia a nástup počítačovej techniky posunul dobu tak, že dnes nie sú potrebné obyčajné tabule s kriedami. Školy začali v súčasnosti používať na výučbu inteligentné interaktívne tabule. Vaše dieťa si to taktiež nevie vynachváliť? Veď čo by nie! Na týchto interaktívnych tabuliach sa mu učivo omnoho lepšie chápe. Deti môžu brať vyučovanie prostredníctvom interaktívnych tabúľ ako hru. Kreslia, znázorňujú, spájajú. Vďaka projektoru je učivo znázornené na bielej tabuli. Nikdy nebolo učenie hrou ako teraz, preto práve aj možno vašu ratolesť baví chodiť do školy. Berie to ako zábavu. Isto lepšie ako sedieť pri počítači a premárniť pri ňom toľko času. Toľko času, ktorý by sa dal využiť na rôzne iné aktivity.

Zdroje: seocentrum s. r. o.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow