19. október 2020. Kristián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Mužná elegancia v biznis štýle

NextFuture NextFuture NextFuture  1.3.2013 1.3.2013  

Imidž úspešného muža je o dokonalom vzhľade. Štýlový a dokonale padnúci oblek naznačuje okoliu cit pre módu. Image House for Men MARCO MIRELLI vznikol pred dvanás­timi rokmi a nesie sa v duchu myšlien­ky poskytovania komplexnej privátnej starostlivosti o odievanie mužov. V ich kolekcii budete vždy vyzerať dokonale.

 

Kolekcia Gordon Gekko 2013

Kultový film Olivera Stona Wall Street z roku 1987 je dodnes skvelou sondou do života „žralokov“ na konci osemdesiatych rokov. Silná generácia biznismenov vtedy diktovala tempo doby a zmenila aj samotnú módu. Michael Douglas svojím Gordonom Gekkom zrevidoval a zmoderni­zoval pánsky šatník a do sveta vyslal signál, že imidž úspešného muža je o dokonalom obleku a vzhľade. Na módnu scénu vrátil eleganciu ikonických tridsiatych rokov. Kolekciu Gordon Gekko 2013 predstavujú architektonicky čisté a dokonale elegantné na mieru šité obleky, ktoré tvoria základ aj dnešného formálneho biznis štýlu. Svoju veľkú módnu úlohu tu zohrávajú aj štýlové traky, hodvábne kravaty a vreckovky.

Služby na mieru

Na základe poznania potrieb úspešných mužov prináša MARCO MIRELLI  vo vlastnej výrobe na mieru zhotovené obleky, saká, nohavice, košele, kabáty, smokingy, fraky, žakety a doplnky tradičných talians­kych a anglických rodinných firiem – celohodvábne kravaty s tromi patentmi, topánky „prezidentov“, traky „Gordona Gekka“ a „Jamesa Bonda“ tak, aby už klient nemusel nikam chodiť. Profesionalita služby, ktorej výsledkom je dokonalý vzhľad klienta v každej situácii, a úspora jeho času sú hlavnými benefitmi.

 

Bentley v pánskom odievaní

Koncept postavený na spojení svetového dizajnu a krajčírskeho umenia vychádzajúci zo schopností a odbornosti celého tímu ľudí bol ocenený nielen dodávateľmi, ktorí o značke hovoria ako o „Bentley“ v pánskom odievaní, ale aj v rámci prestížnej súťaže Ernst & Young Podnikateľ roka 2011 cenou za najkrajší podnikateľský príbeh.

 

Za úspechom hľadaj ženu

Miriam Lisová Marcineková je spolumajiteľkou a šéfdizajnérkou značky MARCO MIRELLI. Miriam sa venuje výlučne odievaniu úspešných mužov, ktorí považujú za samozrejmé vyzdvihnúť svoj spoločenský status originalitou a vlastným štýlom odievania. Svojou tvorbou sa snaží prekračovať bežne vnímané konvencie, či už v oblasti použitých materiá­lov, farieb, strihov alebo doplnkov. Vytvára kolekcie, ktoré sú nadčasové, inšpiratívne, ale hlavne nositeľné. Jej zásluhou sa kultúra pánskeho odievania, ktorej sa u nás takmer vôbec nevenuje pozornosť, dostáva na úroveň mnohých svetových krajín. Je odborným garantom rebríčka Najlepšie oblečení muži Slovenska 2012.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow