26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Myslite v prvom rade na seba

NextFuture NextFuture NextFuture  12.12.2016 12.12.2016  

Každý z nás má svoj súbor mravných hodnôt a princípov, v ktoré verí. Tieto hodnoty v správnej miere vytvárajú našu identitu a individualitu. Nikdy sa nesnažte meniť vlastnú, alebo partnerovu morálku len preto, že to ten druhý chce. Dokonca ani v prípade, že nezdieľate spoločné hodnoty. Rešpektovanie a tolerancia do vzťahu jednoznačne patria a rozdielne názory nemusia predznamenať jeho koniec.

Malá zmena je niekedy viac

Buďte svojská a zamerajte sa na vlastné potreby. Nemeňte svoj vzhľad, len preto, že sa to páči druhým. Samozrejme, že pokiaľ po tom vaše srdce túži, nie je to nijaký problém. Drobná zmena akou je sako z najnovšej kolekcie nič nepokazí a naopak zvýrazní vrchné partie tela. Ale invazívne zákroky na vašej pleti by nemali byť vo vzťahu zaužívané. Partner musí obdivovať vašu prirodzenú krásu a nie sa ju usilovať zmeniť.

Ak by ste predsa len chceli z dobrého pocitu dopriať svojmu telu niekoľko výživných doplnkov, máme skvelý typ. Prírodná kozmetika Saloos priaznivo pôsobí na tvorbu kolagénu a elastínu, zabraňuje tvorbe problematických strií, spevňuje nechty a celkovo zjemňuje pleť. Ak sa troška vyznáte v móde a viete na sebe praktizovať drobné zmeny v obliekaní a stylingu, tak nemusíte rozmýšľať nad zásadnými krokmi.

Nezabudnite, kto ste

Dokonca aj vaša rodina a priatelia potrebujú aby ste im venovali čas a pozornosť. Nemusíte obmedzovať svoj osobný priestor len na jedného človeka. Skúste ho rozdeliť a nájsť tú správnu rovnováhu. Doprajte si rodinnú dovolenku v Taliansku a nestrácajte drahocenné minúty len s jednou osobou. Samozrejme, že život vo vzťahu sa nedá ničím nahradiť, no vo všetkom treba nájsť tú správnu mieru.  Aj keď ste zaľúbené a máte svoju lásku, existujú určité aspekty vašej osobnosti, ktoré by ste nemali zo žiadnych dôvodov meniť.

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow