25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Najdôležitejšia súčasť odevu

NextFuture NextFuture NextFuture  18.11.2016 18.11.2016  

Z historického hľadiska si asi ani nevieme v rýchlosti predstaviť vývoj tej najzákladnejšej časti nášho odevu. Spodné prádlo v rôznych časových líniách bolo zaujímavo riešené. V dnešnej podobe by si ho stredoveké ženy prezerali asi s veľkým údivom a  obrovskou zábavou. Ved si len v stručnosti predstavme, že od 13. storočia, kedy sa začala ženská móda viac formovať, nosili ženy ako spodný odev tuniku. Spodná košeľa, nazývaná aj Camise, plnila vtedy hlavnú funkciu takéhoto prádla.

Dnes si to už asi nevieme ani predstaviť a naša zmyselnosť a vášeň by sa asi uberala iným smerom.

Spodné prádlo sa na míle vzdialilo podobe toho prvotného. Viac odvážne strihy, ktoré čoraz menej zahaľujú intímne ženské a mužské partie. Pre ženy je ponuka širšia a originálnejšie riešená. Sami nakoniec zistíte, ak si objednáte brazilky s čipkou. Dámske nohavičky tích najrôznejších variantov, krásne lemované jemnou čipkou.

Doprajte si nie len rozkoš

Našli ste to ideálne spodné prádlo. Vaša túžba otestovať jeho účinky je nezadržateľne veľká. Nemáte ideálneho partnera a predsa sa necítite osamote. Životný štýl je kam ďalej rýchlejší a tempo pracovného zaťaženia neúnosné. Určite nie ste jediní, čo takéto problémy majú. Podobných ľudí nájdete aj na erotickej sex zoznamke. V 100% diskrétnosti sa tu denne zoznamujú ľudia s jednou základnou požiadavkou, uspokojiť svoju túžbu po sexe. Nič poburujúce v tom nehľadajte. Je to zoznamka ako každá iná, len s konkrétnou špecifikáciou. Pokiaľ sa rozhodnete jej služby využiť, spokojnosť určite neskryjete.

Nikdy nie je neskoro

Nie je ani dôvod skrývať radosť z dobrých pocitov a zážitkov. Nikdy človek nevie a netuší o tom, čo ho v živote postretne. Mali by sme si svoje drobné, či veľké radosti užívať naplno. Vážiť si svoje pohodlie, rodinu , partnera, či  priateľov. Občas im dať najavo ako ich ľúbime. Hovoriť  vyznania lásky s dennou pravidelnosťou. Robiť veci v súlade s našimi možnosťami a starať sa nie len o seba a svoje potreby. Nie sme tu predsa sami a chceme si spoločne vytvárať príjemné prostredie pre každý deň.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow