25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Najväčší výber kvalitného alkoholu v strednej Európe

NextFuture NextFuture NextFuture  24.11.2014 24.11.2014  

Dar v podobe fľaše kvalitného alkoholu je istota, na ktorú môžete staviť takmer pri každej príležitosti. Na Slovensku máte navyše možnosť vybrať si ju v obchode, ktorý má najväčší výber alkoholu z kamenných obchodov v strednej Európe. A to až 1 300 rôznych druhov z celého sveta na jednom mieste. V Bottleshope nájdete obľúbené známe značky, vychýrenú klasiku, ale napríklad aj 80-ročný certifikovaný koňak pre najnáročnejších klientov.

 

Myšlienka obchodu s kvalitným alkoholom vznikla u hudobníka Juraja Rybára, ktorý organizoval koncerty a hudobné podujatia. Ako to už býva, tie sú väčšinou stratové a zisk je tvorený z predaja alkoholu. Na podobných akciách bol výber alkoholických nápojov značne obmedzený. Bottleshop teda vznikol ako reakcia na tieto okolnosti. Po investícii do kvalitného výberu alkoholických nápojov v spolupráci s odborníkmi na túto problematiku, väčšinou barmanmi, vznikol v roku 2010 prvý Bottleshop, ktorý na Slovensku nemal konkurenciu. V súčasnosti sú na Slovensku tri prevádzky – dve v Bratislave a jedna v Nitre. Stratégiou bolo od začiatku ponúkať čo najväčší a najkvalitnejší výber alkoholických nápojov nevynímajúc také, ktoré neponúka nikto iný na slovenskom trhu. Dnes už funguje formou veľkoobchodu a časom sa bude rozširovať aj do iných miest.

V obchode vám ochotne poradia kvalifikovaní ľudia, ktorí vám ušijú na mieru to, čo hľadáte. „Zákazníci u nás často strávia aj hodinu rozprávaním sa a pritom si vyberú, čo potrebujú. Nekladieme obmedzenia, ale hľadáme spôsoby,“ hovorí Juraj Rybár.

Obchod funguje aj ako nočný predaj. „Zákazníci si často nechajú fľašu kvalitného vína či iného alkoholu doviezť domov taxíkom. Taktiež podnikatelia, ktorí dlho pracujú, privítajú, že máme cez týždeň otvorené až do desiatej a v piatky a soboty do druhej rána,“ hovorí Mgr. Michaela Žampová, majiteľka bratislavskej prevádzky Bottleshop Tri Veže.

To, čo nájdete v štýlových kamenných obchodoch, nájdete aj v internetovom obchode Bottleshop.sk.

Špeciálne druhy alkoholických nápojov so špičkovým servisom nájdete v troch prevádzkach Bottleshopu:

Bottleshop sk, s. r. o.
Tallerova 2 811 02

Bratislava – Staré mesto

tel.: +421 911 766 777

e-mail: hop.skottlesinfo@b

Bottleshop Tri Veže
Bajkalská 9/A

tel: +421 904 979 094

e-mail: ail.comomsk@gmbottlero

Bottleshop Nitra
Štefánikova trieda 5

tel: +421 911 744 141

E-shop: www.bottleshop.sk

Foto: Foto: Bottleshop

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow