1. október 2020. Arnold. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Nápad aj výroba pod jednou strechou

NextFuture NextFuture NextFuture  28.10.2013 28.10.2013  

Z dôvodu optimalizácie nákladov a zvyšovania efektivity si čoraz viac spoločností hľadá priamu cestu priamo k výrobcom. Výnimkou už nie je ani oblasť marketingu a reklamy.

 

Keď ako firma stojíte pred otázkou, ako realizovať svoje marketingové plány, máte na výber dve základné možnosti. Buď v plnej miere využijete komplexné služby reklamnej agentúry, ktorá síce celý projekt zastreší, ale bežnou praxou je, že viaceré výrobné a realizačné časti  zadáva na výrobu subdodávateľom.

Druhá možnosť je, že si sám vyhľadáte vyhovujúcich dodávateľov pre jednotlivé časti projektu. Tento spôsob je pochopiteľne omnoho prácnejší, na druhej strane vám môže priniesť úsporu nákladov až do výšky niekoľkých desiatok percent. Znamená to teda, že síce ušetríte peniaze, investovať však musíte čas. Je potrebné, aby ste si sám vyhľadali kontakty a urobili výber a porovnanie spomedzi početnej konkurencie.  To všetko s potencionálnou hrozbou, že si kreatíva a výroba nebude dostatočne rozumieť a vy budete musiet bdieť nad každým ich krokom.

Exteriérová aj interiérova veľkoformátová tlač

Najefektívnejším riešením by logicky mohla byť spoločnosť, ktorá všetky vaše požiadavky zrealizuje sama a okrem kreatívy ponúkne aj výrobu vo vlastnej réžii (bez subdodávateľov). Náklady na realizáciu projektu sa tak znížia, ale zároveň sa celý výrobný proces netriešti a zbytočne nepredlžuje.
Je to progresívna, ale nie nerealizovateľná myšlienka. Dôkazom sú tzv. „reklamné fabriky“ , ktoré vo svete úspešne fungujú a tešia sa stále väčšiemu záujmu klientov.

Jednou z nich je aj spoločnosť Copy.sk pôsobiaca na slovenskom trhu. K potrebám klientov pristupuje dynamicky a flexibilne.

Copy.sk je práve tá spoločnosť, ktorá okrem kreatívy, grafických a marketingových návrhov, vie ponúknuť aj tlačové služby prostredníctvom vlastných zariadení.

Dokáže zabezpečiť tlač propagačných materiálov od vizitiek až po billboardy.  Má aj skúsenosti s tlačou časopisov, rôznych druhov polepov a reklamných nosičov, či dokonca tapiet atď. 

Tlač OOH kampaní a predaj mediálneho priestoru

Slovenská reklamná fabrika sa môže pýšiť aj tým, že pracuje s najmodernejšími technologickými zariadeniami, ako sú veľkoformátové plotre pre exteriérovú aj interiérovú tlač, ale aj maloformátové digitálne tlačiarne popredných značiek Canon a Xerox.

Jednou z nich je aj exkluzívna novinka - produkčná tlačiareň Xerox Color J75 Press, ktorá je len jedna z dvoch exemplárov na našom trhu. Toto moderné digitálne zariadenie umožňuje až prekvapivú kvalitu tlače porovnateľnú s technológiou ofsetu.

V Copy.sk nájdete aj knihárske a finalizačné stroje na výrobu kalendárov, blokov, kníh, ale napríklad aj papierových tašiek vo voliteľných rozmeroch a materiálovom prevedení aj pri minimálnych odberoch.

Okrem spomenutých služieb ponúka Copy.sk aj prípravu a realizáciu firemných akcií, produktových kampaní a eventov,  ale taktiež nákup a predaj mediálneho priestoru (outdoor, TV a radio, print aj internet).

Copy.sk môže byť aj vašim grafickým štúdiom, profesionálnou tlačiarňou a mediálnou agentúrou pod jednou strechou.

Copy.sk v spolupráci s magazínom NextFuture.sk pre Vás na mesiac október pripravilo špeciálnu akciu. Ak v termíne od 1. 10. do 31. 10. 2013 pri objednávke tlačových alebo grafických služieb uvediete heslo „Next Future“ získavate automaticky zľavu 30% z celkovej ceny objednávky. Viac informácií získate na y.sk@copinfo alebo na čísle 0905 489 388.

Zdroj a foto: Copy.sk

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow