20. január 2021. Dalibor. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

New York, New York!

NextFuture NextFuture NextFuture  10.12.2013 10.12.2013  

Fascinujúce mesto, kam by si takmer každý smrteľník chcel aspoň raz v živote urobiť výlet. Svetové centrum kultúry, zábavy, politiky a vzdelania. Pulzujúca metropola - miesto nekonečných možností a podnetov, alebo jednoducho „veľké jablko“. Neexistuje snáď prirovnanie, ktoré by sme o New Yorku ešte nepočuli. Toto mesto bolo inšpiráciou nespočetného množstva piesní či filmov.

 

New York nadchýna bez prestávky, počas všetkých ročných období, každú dennú či nočnú hodinu. Táto čarovná metropola urobila silný dojem na návrhárov americkej značky GANT a tí sa jej bez váhania rozhodli venovať celú časť kolekcie. New York Stories vás okamžite vtiahne do sveta kozmopolitných duší módneho mesta a dovolí vám nahliadnuť do zákulisia životov pravých Newyorčanov. Materiály a strihy jednotlivých kúskov sú neuveriteľne pohodlné a zároveň štýlové, presne také, aké potrebuje správny Newyorčan v šatníku, aby ostal celý deň šik. Kolekcia Vás vezme na prechádzku s obyvateľmi tohto skvostného miesta. Ráno s nimi vykročíte do práce, cestou odnesiete deti do školy, potom spolu skočíte na obed, no vrátite sa na poobedňajšiu poradu a napokon sa ešte večer zastavíte na drink s priateľmi.

GANT prináša do vašich šatníkov hravé strihy, pestré farby a rafinované detaily, ktoré oživia každý váš deň. Kolekcia vám dovolí vstúpiť do ulíc s určitou dávkou nadčasovosti a sofistikovanosti. A keď ulice mesta začnú miznúť pod bielou prikrývkou, vy sa zababušíte do červeného šálu, teplého vlneného kabátu spod ktorého bude vykukovať štýlová biela sukňa s jemnou výšivkou pripomínajúcou snehové vločky.

Niekto kedysi preniesol, že každé miesto má svoj príbeh, ale príbehy z New Yorku sú vždy o niečo lákavejšie. A aj keď zablúdite, nebude Vás to mrzieť, lebo sa už budete tešiť na ten Váš príbeh.

Zdroj a foto: GANT

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow