24. september 2020. Ľuboš, Ľubor. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Nové užívateľské rozhranie pre PocketBook Touch Lux 2

NextFuture NextFuture NextFuture  29.1.2015 29.1.2015  

Výrobca čítačiek e-kníh PocketBook opäť pripravil novinku pre všetkých fanúšikov čítačky PocketBook Touch Lux 2. Nový firmvér 5.2 je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom oficiálnej web stránky PocketBook.

S novým firmvérom získal PocketBook Touch Lux 2, víťaz súťaže Red Dot Design Award 2014, nové užívateľské rozhranie, ktorého cieľom je urobiť používanie čítačky ešte pohodlnejšie. Hlavnou stránkou, ktorá sa užívateľom načíta hneď po zapnutí zariadenia, sa teraz stala Knižnica. Knihy sú zoradené tak, že aktuálne knihy sú umiestnené hore a posledné stiahnuté pod nimi.

Knižnica sa tiež môže pochváliť novým dizajnom. Každá kniha je zobrazená vo veľkom a jasnom obale. Užívatelia majú možnosť zoradiť si knihy podľa nového kritéria a vytvoriť si v zariadení takzvané poličky. Vylepšením prešiel aj katalógový systém. Vyhľadávanie  kníh podľa dátumu, autora či iných kritérií je teraz jednoduchšie a pohodlnejšie.

Vďaka redukcii počtu aplikácií na hlavnej stránke na tri, sa pohodlnejšou stala aj  interaktivita so zariadením. Všetky ostatné aplikácie sú teraz umiestnené v rolovacom menu, ktoré sa nachádza v hornej aj v dolnej časti plochy. V neposlednom rade prešli zmenou dizajnu aj notifikačné služby – teraz sú pohodlnejšie a poskytujú viac informácií.

Okrem nového rozhrania aktualizácia firmvéru 5.2 obsahuje aj Adobe RMSDK 10 a Adobe DRM 3.0. Novú verziu firmvéru 5.2.  je možné si stiahnuť na oficiálnej stránke PocketBook.

Čítačka PocketBook Touch Lux 2 s LED podsvietením, s procesorom o výkone 1 GHz a vnútornou pamäťou 4 GB je skvelým darčekom pre všetkých fanúšikov čítania e-kníh. Teraz je možné dostať ju s novým užívateľským rozhraním, a tak zabezpečiť ešte pohodlnejšie čítanie pre všetkých. 

Zdroj a foto: TS PocketBook

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow