5. december 2020. Oto. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Obdarujte svojich blízkych chutnou a zdravou ovocnou kyticou od spoločnosti YUKKA

NextFuture NextFuture NextFuture  4.2.2014 4.2.2014  

Kytice z čerstvého ovocia, bobúľ a sladkostí – kúzelná palička na šírom mori všetkých druhov darčekov. Ovocné kytice YUKKA – ovocný raj sú ozajstným zážitkom. Zároveň je to krásne, je to nevšedné, je to chutné a zdravé – štyri bonusy v jednom! Ak sa nemôžete rozhodnúť aký darček zaobstarať, ovocná kytica – je najvydarenejším výberom, pretože je vhodná vždy a všade: na svadbu alebo oslavu narodenín, na Vianoce, ale aj ako darček pre šéfa alebo kolegu, aj ako romantický darček pre obdivovanú alebo milovanú osobu.

Firma YUKKA je tvorená tímom ovocných dizajnérov, ktorí radi pracujú na skrášlení sveta, zdieľajú svoje potešenie, aby aj Vám urobili radosť a priniesli šťastie. Pretože šťastie je vytvárať a darovať krásu, snívať a príjemne prekvapovať, hľadať nevšedné v každodennom živote. V internetovom obchode YUKKA sú rozmanité typy a veľkostí kytíc – veľké i malé, z rôzneho ovocia alebo plodov rovnakého druhu, s čokoládou a bez, s rôznymi chuťami a farbou.

Môžete darovať originálny darček a pripraviť tak príjemné prekvapenie, ktoré každému vykúzli úsmev na tvári. Či v lete, v zime alebo na ich rozhraní, všetky zložky kytíc sú vždy šťavnaté, čerstvé a voňavé, takže ak si objednáte ovocnú kyticu ako darček na Silvestra alebo Vianoce, nemusíte sa obávať, či ovocie bude čerstvé a či bude dosť sladké. Určite bude! Opäť sa v mysli vrátite do horúceho láskavého leta s jeho voňavými darmi prírody, vitamínmi a jasným slnkom!

Blíži sa Valentín a ak chcete zaujať, potešte svoju blízku osobu kyticou od YUKKA. Pri výrobe ovocných kytíc a bonboniér sa nikdy nepoužívajú konzervačné látky. Používa sa vždy len prírodné a čerstvé ovocie a bobule. Vyrábajú sa maximálne tri hodiny pred doručením.

Zdroj a foto: YUKKA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow