27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ozveny leta

NextFuture NextFuture NextFuture  28.8.2014 28.8.2014  

S príchodom jesene začneme spomínať na veselé zážitky pohladené teplými lúčmi slnka, dovolenkovú náladu a raj ovocných dobrôt na tanieri. Aby sa vás príchuť končiacich prázdnin a veselých šibalstiev držali čo najdlhšie, pripravili sme pre vás recepty na drinky, pri chuti ktorých si vždy pripomeniete letnú atmosféru a čerstvú chuť ovocia. Na zdravie!

Jahodová radosť

Na dve porcie potrebujeme:
500 ml mlieka

1 ks banán

5 cl sirupu MooGoo jahoda

Postup:
Do mixéra nalejeme mlieko a sirup MooGoo s príchuťou jahoda, pre malých i veľkých maškrtníkov. Banán nakrájame a vložíme do mixéra. Podľa chuti môžeme pridať štipku vanilínového cukru. Ingrediencie spolu rozmixujeme a podávame. Pohár pre radosť ozdobíme čerstvým ovocím alebo zábavnou slamkou.

Bazové osvieženie

Na 1l limonády potrebujete:

1l vody

Sirup Zlatá studňa Baza a citrón

1 ks limetky

1 ks citrónu

Čerstvú medovku

Postup:

Vráťme sa do detstva! Do džbánu nalejeme vodu a ochutíme Sirupom Zlatá studňa s príchuťou Baza, obohatený citrónom. Pridáme šťavu z 1 ks limetky, lístky medovky a na plátky nakrájaný citrón. Na záver dobre premiešame, vychladenú limonádu podávame s úsmevom a dobrou náladou.

Prezidentský drink

Štvrť litra šumivého vína Château Topoľčianky Prezident Rosé

Tri štvrtiny litra pomarančového džúsu

1 dcl pomarančového džúsu

50 g trstinového cukru

Postup:

Všetky ingrediencie nalejeme do karafy, víno musí byť dostatočne vychladené. Chuť šumivého vína zaručuje zážitok prostredníctvom intenzívnej vôni jahôd. Zľahka premiešame, ozdobíme napríklad žltým melónom a servírujeme. Jemné, chutné a neobyčajné.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow