28. september 2020. Václav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Pár nutných návykov pre úspešného predajcu

NextFuture NextFuture NextFuture  8.12.2016 8.12.2016  

Dnešné konkurencia obchodného prostredia je čoraz  viac agresívnejšia, predajné organizácie vyvíjajú na svojich zamestnancov stále väčší tlak, aby dosahovali lepšie výsledky. Zhruba 10 % dobrých obchodných zástupcov je schopných svoje stanovené ciele dosiahnuť. Ak neviete, čo treba robiť, aby ste patrili k takémuto efektívnemu tímu, nechajte sa inšpirovať niekoľkými radami. Vďaka vytvoreniu špecifických návykov na ne sa naučíte ovládať ich tajomstvo a môžete sa ľahšie  transformovať do role obchodníka.

Buďte v obraze

V prvom rade je veľmi dôležité poznať svoje publikum a predmet činnosti, s ktorým sa orientujete na daného zákazníka. Kto predstavuje vašu cieľovú skupinu? Musíte poznať ich demografické rozloženie, psychológiu osobnosti a pochopiť ich silné a slabé stránky. Na to všetko je potrebná analýza cieľovej skupiny, ktorú sa chystáte osloviť. Výhodné služby telemarketingu vám s týmto pomôžu najrýchlejšie. Je to jeden z najefektívnejších nástrojov na komunikáciu so zákazníkmi. Ako  klientovi vám poskytne obrovský priestor na zodpovedanie vzniknutých otázok.

Páky predajných nástrojov

Predajná stratégia riadená cez konkrétne dáta sa musí nastaviť tak, aby znižovala náklady, zvyšovala produktivitu a optimalizáciu efektívneho riadenia a príjmov. Na základe takýchto informácií získate lepší prehľad a dlhodobý smer vám pomôže jednoduchšie  viesť proces predaja a predvídať do budúcna. Pomôžu vám s tým moderné technológie, ktoré odstránia a identifikujú zbytočné úlohy. Špičkový telefón Xiaomi vám ako manažérovi pomôže na každom kroku. Moderné aplikácie, rýchle reakcie a dlhá výdrž batérie slúžia náročným podmienkam obchodného zástupcu po celý čas. Ak k tomu pridáte webovú konferenciu, takáto spolupráca zefektívni proces predaja a vaše organizovanie úloh bude oveľa produktívnejšie.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow