30. september 2020. Jarolím. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

PEAK PERFORMANCE uvádza kolekciu URBAN FALL/WINTER 2014

NextFuture NextFuture NextFuture  18.9.2014 18.9.2014  

Prémiová škandinávska značka Peak Performance, ktorá je známa predovšetkým vďaka svojmu vysoko technicky vyspelému športovému oblečeniu, uvádza kolekciu Urban Sportswear – kolekciu mestského oblečenia. V kolekcii Urban Sportswear Fall/Winter 2014 sa vďaka dobre padnúcim odevom z technických tkanín snúbi móda a funkčnosť. Klasické siluety na seba berú nové podoby vo vyhotovení z trojvrstvových tkanín GORE-TEX®, s lepenými švami, detailmi a strihmi inšpirovanými funkčným športovým oblečením, v ktorého svete značka Peak Performance úspešne funguje už od roku 1986. Kolekcia Urban Sportswear 2014 bude dostupná v predajniach Peak Performance od septembra 2014.

 

Inšpiráciou pre kolekciu Urban Sportswear 2014 sa stal Island. Drsná, neustále sa meniaca krajina so silnými vetrami ženúcimi dážď a aktívnymi sopkami sa odráža v kolekcii plnej premyslených detailov zameraných na potreby aktívneho mestského človeka, ktorý je neustále v pohybe medzi obchodnými stretnutiami, večerami a svojimi záujmami. Kolekcia zahŕňa niekoľko typov búnd, pleteniny z vlny merino a z mohéru, vhodné do práčky aj sušičky, ďalej nohavice, košele a tričká z nekrčivých materiálov až pružnej sieťoviny.

Dámska kolekcia Urban Sportswear 2014

Dámska kolekcia vyjadruje kontrast, objemná verzus útla silueta. Medzi odevmi nájdete krátke bundy aj priestrannú parku z odľahčenej vrstvenej technickej tkaniny s vnútornou bundou z recyklovaného peria. Funkčnosť a pohodlie sa opäť dostávajú do popredia pri vybraných topoch a nohaviciach s lepenými švami a ventilačnými sieťkami. Nové strihy poskytujú väčšie pohodlie a rýchly a športový vzhľad. Spolupráca s japonskými dodávateľmi pozdvihla polyester vďaka vzrušujúcim novým tkaninám a povrchom na novú úroveň. Materiál tak rýchlo schne a po praní sa nekrčí – perfektne sa teda hodí na cesty.

Pánska kolekcia Urban Sportswear 2014

Pánska kolekcia sa vyznačuje elegantnou siluetou s detailmi a jasnou technikou vrstvenia. Niektoré outdoorové odevy sa vyrábajú v spolupráci s dodávateľmi zo sveta outdooru a lyžovania a viacvrstvové tkaniny sú odolné voči vode aj vetru. Na jeseň sa do hľadáčika dostáva pohodlie nových strihov. Klasické nohavice chinos majú teraz užší strih a sú ušité z novej japonskej pružnej bavlny a jesenný kardigan je upletený z talianskej prateľnej vlny merino a vybavený panelmi izolačného materiálu ThermoCool – pre optimálnu teplotu a futuristický vzhľad.

Zdroj a foto: Peak Performance

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow