21. január 2021. Vincent. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

PocketBook inovuje svoju vlajkovú čítačku PocketBook Ultra

NextFuture NextFuture NextFuture  27.11.2014 27.11.2014  

Evolúcia v oblasti softvéru čítačiek elektronických kníh pokračuje! Spoločnosť PocketBook aktuálne prináša nový firmvér pre svoj produkt PocketBook Ultra, ktorý posúva užívateľský zážitok z čítačky na nový - vyšší level.

Nový Firmvér 5.3 poslúži najmä tým, ktorý pracujú so súbormi vo formáte PDF a DjVu. Po novom totiž budú môcť spojiť do jedného PDF dokumentu až desať obrázkov z fotoaparátu, ktorý je vstavaný do zariadenia, pričom nový firmvér im umožní aj jeho ďalšiu editáciu.

Ďalšia novinka, ktorú si vyžiadali samotní zákazníci PocketBook, spočíva v otočení fotoaparátu o 180 stupňov automaticky počas fotografovania. S novým softvérom sa jednoduchším a rýchlejším stáva aj scanovanie obrázkov a ich konverzia do textových formátov.

Dodatočné zlepšenia zahŕňajú aj zvýšenie maximálnej veľkosti fontu písma, aktualizáciu Adobe RMSDK knižnice na 10. verziu či schopnosť rozlíšenia textu v rámci obrázku na ploche.

Nový Firmvér 5.3 si môžu majitelia čítačiek stiahnuť cez oficiálnu stránku PocketBook. Ako novinku chystá spoločnosť do budúcnosti softvér na vyhľadávanie elektronických kníh v online obchodoch podľa štandardizovaných čísiel ISBN.

Zdroj: TS FUSION

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow