21. január 2021. Vincent. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Podčiarknite svoju ženskosť

NextFuture NextFuture NextFuture  2.12.2013 2.12.2013  

Kompaktný púder Max Factor Creme Puff slávi 60 rokov. Novinka Iceberg White je súhrou protikladov: sily a jemnosti, zmyselnosti a sofistikovanosti.

Max Factor Creme Puff: 60. výročie ikony make-upu

Tento rok sa nesie v znamení skutočnej ikony krásy – kompaktného púdru na každú príležitosť Max Factor Creme Puff, ktorý slávi 60 rokov od svojho uvedenia. Pán Max Factor vytvoril Creme Puff pre filmové hviezdy na prekrytie chybičiek krásy počas natáčania. Dokonalá krycia schopnosť, oslnivý jas a prirodzený efekt stoja za úspechom tajnej hollywoodskej zbrane ihneď potom, ako sa Creme Puff objavil na trhu. Od tých čias ho milujú ženy na celom svete. Max Factor Creme Puff predstavuje bezkonkurenčný skrášľujúci krok pre mnohé ženy. Aj ikona túži z času na čas po vylepšení! Už 60 rokov zahaľuje Creme Puff pleť žien do zlatistej žiarivosti, a teraz prichádza v novom, zlatom balení odrážajúcom eleganciu, luxus a sviežosť. Obľúbený produkt sa nezmenil. Stále je to ten istý, skvelý kompaktný púder so svetlo odrážajúcimi čiastočkami pre vláčny povrch, nádherný jas a prekrytie akýchkoľvek chybičiek krásy. Prirodzene, legendárna vôňa vyžarujúca pôvab Hollywoodu zostala bez zmeny. Tvárou novej kampane na Max Factor Creme Puff je oskarová herečka a stelesnenie skutočnej krásy, Gwyneth Paltrow. Prominentná herečka je skvelou inšpiráciou pre Creme Puff a medzinárodný tím profesionálnych maskérov Max Factor.

ICEBERG WHITE: Sila ženskosti

Nové dielo ikonickej značky ICEBERG WHITE odhaľuje intenzívnu ženskosť kontrastným vyjadrením neprekonateľnej sily ľadovca a extrémnej čistoty bielej. Žena ICEBERG WHITE nie je v žiadnom význame prototypom poslušnosti. Jej žiarivosť vyzdvihuje osobnosť naplnená vnútorným pokojom a sebavedomím. Je súhrou protikladov: sily a jemnosti, zmyselnosti a sofistikovanosti. Ženskosť pre ňu nie je nástrojom zvodnosti, ale podstatou jej osobnosti. Temperamentná a elegantná žena so sebavedomím zanechá nezabudnuteľný dojem. ICEBERG WHITE odkrýva jej pravý charakter: silu čistej krásy. Od prenikavých ovocných tónov po hladké drevité arómy, vôňa ICEBERG WHITE využíva silu protikladov a zmyslových kontrastov, aby splynula do sofistikovanej, zmyselnej a zvodnej stopy odrážajúcej silu a ženskosť. Ako ľadovo-svieži dych vôňu osviežuje infúzia ovocných tónov – čerstvého citróna a grapefruitu s chrumkavým akcentom hrušky. Výrazná esencia v srdci ustupuje sladkej nežnosti malinového nektáru s odvážne zvodnými lupienkami pivónie a fialky. Intenzívny kontrast v základe formuje neodolateľne hrejivý, zmyselný a neskrotný charakter vône. Príťažlivosť pižma umocňuje vetiver a tóny drevín.

Zdroj: Glamour Slovakia, a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow