25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Prírodu neoklamete

PR PR  27.4.2017 27.4.2017  

Pri pohľade do zrkadla väčšina žien tvrdí, že by chcela zmenu. Častokrát si dávajú nereálne požiadavky a namiesto toho, aby si na svoj vzhľad zvykli a mali sa rady, upadajú do depresií. Prírodu neoklamete, ani keby chcete. Genetické predispozície ovplyvniť nedokážete. Existujú však možnosti, ako si ku kráse trošku dopomôcť, a to bez zásahu plastickej chirurgie.

Výživa zvnútra

V prvom rade musíte začať zvnútra. Nepravidelné stravovanie, nezdravé potraviny a nedostatočný príjem tekutín ovplyvňuje nielen zdravie vnútorných orgánov, ale odzrkadľuje sa aj na zovňajšku, na pleti. Jedzte pravidelne, sústreďujte sa na príjem ovocia a zeleniny a pite dostatok tekutín. Vyhýbajte sa drogám, odmietajte konzumáciu liekov a nepite alkohol. Toto všetko vám pomôže vyzerať lepšie, a to aj bez pravidelnej aplikácie najkvalitnejšieho argánového oleja na vlasy, ktorý podporuje rast vlasov.

Pohyb

Okrem zlepšenia stravovacích návykov si môžete pomôcť aj tým, že namiesto vylihovania na sedačke pôjdete na prechádzku, pôjdete si zabehať, zaplávať, bicyklovať. Jednoducho budete sa viac hýbať. Spevníte si nohy, bruško, ramená, ale aj prsia. Nemusíte si odopierať všetky obľúbené jedlá. Treba len jesť častejšie, menšie porcie a samozrejme sa viac hýbať. Vďaka tomu si budete môcť pozrieť v obchode erotické spodné prádlo, do ktorého by ste sa pravdepodobne neobliekli, keby o svoju postavu nedbáte.

Je to len na vás

Prírodu jednoducho neoklamete. Pravidelným pohybom a lepším stravovaním si však zlepšíte svoj život. Môžete kľudne nosiť trendy dámske tenisky. Ak ale nebudete dbať o svoje telo, len ťažko dokážete presvedčiť okolie, že vyzeráte mladšie, ako v skutočnosti ste.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow