24. október 2020. Kvetoslava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Rihanna je nová ambasádorka značky PUMA

NextFuture NextFuture NextFuture  18.12.2014 18.12.2014  

PUMA a svetová popová ikona Rihanna oznámili, že spolu uzavreli niekoľkoročné partnerstvo, ktoré vstúpi do platnosti v januári 2015. Rihanna sa stane globálnou ambasádorkou značky PUMA pre dámsku športovú kolekciu a zaujme taktiež pozíciu kreatívnej riaditeľky týchto kolekcií pre ženy, Rihanna kolekciám dodá svoj jedinečný zmysel pre štýl a inovatívny prístup. Populárna speváčka a ikona stelesňuje v bežnom živote aj na javisku všetko, čo je pre PUMU kľúčové – nezdolateľnú odvahu a kreatívnu silu, čo z nej činí perfektnú reprezentantku práve značky PUMA.

 

V rámci partnerstva bude Rihanna tvárou dámskej kolekcie v kategórii Training. Fanúšikovia už iste tušia, že spoločná kolekcia Rihanny a PUMY bude svieža, s jasným pohľadom do budúcnosti. Ich netradičný prístup k športu, fitness aj životnému štýlu zlúči osobnosť Rihanny, lásku k športu, odvahu a štýl do stále sa rozširujúceho segmentu obuvi a oblečenia. Rihanna je zvyknutá formovať aktuálne  trendy v oblasti krásy, módy i životného štýlu a s podporou PUMY prenesie svoj osobitý postoj a kreativitu do sveta športu.

Rihanna tiež získala pozíciu kreatívnej riaditeľky firmy PUMA v tejto produktovej kategórii. Bude mať  priamy vplyv na kolekcia od roku 2015 a bude spolupracovať s interným tímom pre tvorbu produktov. Kolekcie budú navrhované s cieľom podporiť ženy nielen pri športe ale zároveň ich inšpirovať ich k sebadôvere a láske k ich telu. To je totiž presne to, prečo je Rihanna známa a obdivovaná. Rihanna bude taktiež pracovať na dizajne klasických kolekcii PUMA a rozširovať portfólio značky o nové produkty a štýly.

„Je skvelé nájsť značku, ktorá oslavuje silu a individualitu. Nenapadá ma žiadny lepší partner, s ktorých by som chcela spolupracovať ako kreatívna riaditeľka. Už sa nemôžem dočkať, čo spoločne s PUMOU vytvoríme,“ komentovala Rihanna nové partnerstvo.

Zdroj a foto: PUMA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow