26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

S kúskom šťastia tento rok dovolenkujete na Cypre!

NextFuture NextFuture NextFuture  21.5.2015 21.5.2015  

Čo je šťastie? Muška zlatá, alebo máte radšej šťastie zhmotnené v peniazoch? Vyhrať poriadny balík je niečo, čo každému rozžiari úsmev na tvári. Takže? Idete ho trochu pokúšať?

Bohém z kasína

Poznáte tie nablýskané ruletové stoly aj oči žien usadených okolo hráčskeho stola? Na to, aby ste dnes mohli hrať hru filmových hviezd už nemusíte letieť do Las Vegas alebo Monte Carla. Skúsiť šťastie v hre môžete aj na internete. Web icasina.sk vás prevedie svetom kasín a je len na vás, či si zvolíte ako výzvu Kocky, Keno, Poker, Blackjack, alebo obľúbenú ruletu. Stačí málo, dobrá stratégia a môžete vyhrať skutočne rozprávkové peniaze. Simulácie ruletových systémov a No Deposit bonusy prajú pripraveným riskovať.

Zahrajte si na legende

Ak chcete ochutnať lákavú chuť rýchlej výhry a máte radi tradičné stroje, skúste šťastie vo výherných automatoch. Sú najpopulárnejšími hráčskymi zariadeniami. Najprv sa v nich hralo o pivo alebo cigarety, až neskôr sa stali aj zdrojom rozprávkových výhier. Podmanivé hry lákajú hráčov z celého sveta. Čo tak skúsiť legendárny výherný automat Multi 81? Tento automat hráči milujú. Prečo? Chvíľu sa zahrajte a zistíte, že aj vám sa dostane pod kožu.

Z kasína rovno do sveta

Milovníci rizika a hráči sú dobrodruhovia, ktorí milujú aj spoznávanie diaľav. Ak ste rozbili jackpot v kasíne, jednou z možností, ako si výhru užiť naplno, je dovolenka na severnom Cypre. Je to pravá destinácia pre všetkých, ktorí milujú nádherné pláže, priezračné a teplé more, plus kvalitné hotely s vynikajúcimi službami. Hovorili sme o vás? Potom je Afroditin ostrov, ako sa severný Cyprus prezýva, miestom pre vašu tohoročnú dovolenku.

Zdroj: pti

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow