26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Sezóna rekonštrukcií neobíde ani vás. Vezmite si zopár inšpirácii

NextFuture NextFuture NextFuture  20.8.2015 20.8.2015  

Naškriabať dostatočný finančný obnos peňazí na rekonštrukcie v dome nie je niekedy také jednoduché ako sa zdá. Peniaze z neba nepadajú, preto nie každý jeden z nás má doma dostatočný obnos peňazí potrebný na rekonštrukciu svojho domu. Niekedy trvá dlhší čas než si ako rodinka našetríte nejaké peniaze na obnovu niektorých častí vo vašom dome. Dôležité je, aby ste si uvedomili, že nie všetko sa dá naraz stihnúť. Prípadne rekonštrukcie, ktoré sa dajú odložiť odložte a vrhnite sa do tých, ktoré zaručene nevydržia dlhšie obdobie.

Neostáva nám čas na špekulácie, poďme sa vrhnúť do prípadných opráv vo vašom dome. Na čo by ste sa mali zamerať a kde nakúpiť lepšie nové verzie opotrebovaných vecí?

Začnime tým, po čom chodíte

Vŕzgajúca podlaha, pri ktorej máte pocit, že sa onedlho prepadne pod vami potrebuje rýchlu rekonštrukciu. Je jasné, že financie boli problémom doteraz. Všemožne ste sa snažili nájsť podlahu, ktorá by pasovala aj k vášmu zariadeniu, avšak doteraz sa vám nepodarilo objaviť takú, ktorá by vás upútala. To ste zjavne neboli ešte na stránke jutex.sk, kde majú vo svojom sortimente aj štýlové plávajúce podlahy rôznych farebných variácii. Pevné plávajúce podlahy, ktoré budú nenáročné na starostlivosť nesmú chýbať vo vašom dome.

Poďme ďalej. Vstúpme do miestností, kde by sa vám zišla výmena postele, avšak zanedbateľný stav vašich dverí do spálne nepočká.

Dvere v interiéri vypovedajú – je potrebné kúpiť nové

Dvere, ktorým dochádza životnosť je zbytočné ponechávať v byte. Preto, ak máte financie našetrené, neodkladajte kúpu nových interiérových izbových dverí na neurčito. Márne sa ich budete snažiť podopierať, pomaly zatvárať. Komplikácie s nimi budete mať aj naďalej. Skúste si predstaviť napríklad, že vás v noci zobudí partner len tým, že pôjde na nočnú návštevu chladničky. Vŕzganiu aj keby chcete nezabránite! Keď raz dvere dosluhujú, treba ich ihneď vymeniť.

Už ste ich stihli vymeniť? Môžeme sa teda pozrieť na posteľ, ktorá nevyzerá v dobrom stave.

Doneste si domov luxusom voňajúcu posteľ

Potrpíte si na luxus? Radi by ste si domov priviezli posteľ, na ktorej sa budete cítiť ako králi? Ak áno, tak v tom prípade vám prinášame ponuku luxusných postelí od nasedacky.sk. Mäkký matrac, esteticky ladená posteľ s nádychom elegancie očarí oko každého zákazníka. Ako pôsobia na vás? Urobili na vás dojem? Ak áno, prečo ešte na niečo čakať a nedoniesť si hneď a teraz jednu krásnu posteľ aj do vašej spálne?

Vstavané skrine a problém s ich otváraním

Vo vašej spálni by si zaslúžili pozornosť aj vstavané skrine. Niežeby náporom padali na zem, ale posuvný systém spálňových vstavaných skríň nefunguje tak, ako by mal. Občasnému zasekávaniu dajte zbohom, poobzerajte sa po posuvných systémoch, ktoré ponúkajú na stránke fpinterier.sk. Predávajú ich za naozaj výborné ceny. Žiadne predražené súčiastky na skrine ako ste očakávali, iba lacnejšie a spoľahlivé!

 

 

Zdanlivo drobné úpravy, ale za to potrebné! Vezmite si inšpirácie a nakupujte na správnych miestach, aby sa vám nestalo, že o rok alebo dva budete musieť tieto rekonštrukcie opäť opakovať.

Zdroje: seocentrum s. r. o.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow