16. január 2021. Kristína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Sila prírody pre vaše zdravie

NextFuture NextFuture NextFuture  3.3.2013 3.3.2013  

Životný štýl, ktorý vedieme, je silno ovplyvnený dobou a súčasnými životnými podmienkami. Akokoľvek sa budeme snažiť, škodlivinám sa úplne nevyhneme. „Toxické nástrahy“ na nás číhajú na každom kroku.

 

Toxický životný štýl a jeho dôsledky

Ľudský organizmus sa intoxikuje a prekysľuje ako z vonkajšieho životného prostredia – vzduchu a vody, tak aj zo stresu a konzumovanej stravy. Tučné jedlá, polotovary, trvanlivé potraviny plné chemických konzervantov, stabilizátorov, dochucovadiel a umelých farbív nášmu organizmu rozhodne neprospievajú. O alkohole, káve, fajčení a liekoch už ani nehovoriac.

Toxíny a prekyslenie majú za následok oslabenie imunity, pociťovanie častej únavy, bolesti hlavy a vysokú náchylnosť k veľmi vážnym civilizačným ochoreniam, akými sú napríklad rakovina, cukrovka, choroby srdca, poruchy metabolizmu, ale aj obezita či rôzne alergie,  depresie a zvýšený cholesterol. Neskôr sa môže prejaviť aj Parkinsonova či Alzheimerova choroba. Existuje východisko z tohto hrozivého scenára?

„Superpotraviny“ z kuchyne matky prírody

Čisté prírodné doplnky stravy s vysokým obsahom fytonutrientov a blahodarnými účinkami na zdravie pomenoval jeden múdry človek ako „superfoods“, teda super potraviny. Žiadne konzervanty, dochucovadlá, umelé farbivá, len čistá príroda vo forme telu prirodzenej a maximálne využiteľnej energie. Je to koktail vitamínov, minerálov, aminokyselín, živých enzýmov a chlorofylu obsiahnutý v práškoch z trávnych štiav – jačmeňa a ovsa, alebo v tabletách zo sladkovodných rias chlorella a spirulina. Tieto výživové doplnky predstavujú komplexnú vnútrobunkovú výživu pre posilnenie  prirodzenej obranyschopnosti organizmu, ktorý sa tak vie omnoho jednoduchšie popasovať s problémami, ktoré ho trápia.  Všetky tieto produkty pôsobia zásadotvorne a pomôžu prekyslenému organizmu dosiahnuť dôležitú acidobázickú rovnováhu. Sú vhodné na účinný detox. Predstavujú bohaté zdroje antioxidantov so schopnosťou viazať na seba škodliviny a zbaviť telo toxickej záťaže. Majú mimoriadne pozitívny vplyv na činnosť tráviaceho traktu a mnoho ďalších jedinečných vlastností.

Viac informácií na: www.gpcsk.sk

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow