25. november 2020. Katarína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Široká ponuka rumov a humidor v štýlovom podniku v Bratislave

NextFuture NextFuture NextFuture  6.11.2015 6.11.2015  

Pre milovníkov kvalitného rumu a cigarovej chuti vznikol v centre Bratislavy príjemný nový podnik. V The Cuba Libre Rum & Cigar House Bratislava je možné nájsť najširší výber rumov a cigár na Slovensku. V ponuke sa objavujú aj výnimočné kúsky, ktoré na Slovensku nie sú bežne dostupné.

 

Pre našich zákazníkov sme pripravili okrem iného aj najväčší barový humidor na Slovensku, ktorého vlhkosť a teplota bude nastavená na dosiahnutie najvyššej kvality uložených cigár,“ hovorí Róbert Biroš, CEO & founder FUSION GROUP. Bonusom je aj možnosť členstva v rumovom klube, vďaka ktorému budú jeho členovia môcť využívať množstvo výhod. „Pre našich členov bude k dispozícii napríklad osemnásť rumových vitrín, kde si budú môcť odložiť vlastnú fľašu rumu,“ dodáva.

S redakciou časopisu NEXT FUTURE sme novú prevádzku navštívili osobne a majiteľa Róberta Biroša sme krátko vyspovedali.

V čom je The Cuba Libre Rum & Cigar House iný, akú pridanú hodnotu prináša?

Samotný brand The Cuba Libre vznikal ako súzvuk kvalitných produktov a osobitého ľudského prístupu. To všetko si tiež vyžadovalo aj sofistikovaný priestor, ktorý má spirit a ktorý sme doladili špeciálnym zariadením a doplnkami. Koncept The Cuba Libre, s prívlastkom rum & cigar house, si toto poslanie zachováva. Navyše pri výbere každého nového podniku dbáme na jeho lokalitu, interiérovú architektúru a dispozíciu daného priestoru. Našou pridanou hodnotou je už spomínaný ľudský, ale zároveň profesionálny prístup personálu, na ktorého výber, školenie a ďalší rast dozerajú skutoční odborníci. Dnes môžeme povedať, že sme najväčším predajcom rumov a cigár koncovému zákazníkovi na Slovensku.

Ponúkate prémiové produkty, ale zároveň aj služby. Mohli by ste to našim čitateľom viac priblížiť?    

Už pri vstupe vás privíta naša event manažérka, ktorá vám vyberie najlepšie miesto v podniku a počas celého večera dohliada na vaše pohodlie a komfort. Z našej ponuky cigár si následne môžete vybrať svoj najobľúbenejší kúsok a vychutnávať si ho spolu s kvalitným rumom, ku ktorému dostanete aj tzv. perfect serve (Ide o chuťový doplnok k rumu, ktorý má chuť rumu rozvinúť alebo jemne potlačiť. Často ide o flambované ovocie, čili, zmes byliniek – pozn. redakcie.). V bratislavskom podniku máme najväčší barový humidor na Slovensku, a vďaka špičkovej technológii, ktorá zaručuje vždy dokonalú vlhkosť a teplotu, ponúkame naozaj výborné cigary. Zaujímavosťou a zároveň exkluzivitou je náš projekt rumového klubu. Pre každého člena máme pripravené benefity v podobe zvýhodnených cien. Tou hlavnou špecialitou je však uskladnenie a konzumácia „vlastného“ rumu. Tu v Bratislave máme pre našich zlatých členov pripravených 18 súkromných vitrín, v ktorých môžu mať po dobu jedného roka fľašu vlastného rumu, ktorú si zakúpili cez náš webový portál.

Čo sa týka cieľovej skupiny, aké sú vaše hlavné očakávania?

Aj napriek tomu, že jedným z našich pravidiel je poskytovať rovnaký servis pre všetkých hostí, našou ambíciou je získať prevažne biznis klientelu, ktorá si naše produktové portfólio a služby priam vyžaduje. Rovnako si uvedomujeme, že počet zahraničných návštevníkov v Starom Meste Bratislavy rastie, a preto budeme mať otvorené už od ranných hodín aj ako kaviareň.

Foto: Cuba Libre Rum & Cigar House

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow