26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Skrášlite si svoj domov modernými doplnkami

 20.11.2017 20.11.2017  

Ak vám pripadá vaša domácnosť nudná a chceli by ste ju nejakým spôsobom oživiť nezávisle od toho, že ste ju len prednedávnom rekonštruovali, poradíme vám zopár skvelých inšpirácii. Skrášlite si svoj domov jednoducho a lacno.

 

Kúpte si nový koberec

Interiérovú dlažbu skrášlite novým kobercom. Pod konferenčný stolík do obývačky si vyberte rozmerovo vyhovujúci, ale najmä dlhovlasý koberec, ktorý poskytne teplo pre bosé nohy nielen pre vás, ale aj pre vašu návštevu a to aj počas letných horúčav. Nezabúdajte, že samotná dlažba pôsobí síce veľmi luxusne, ale zároveň veľmi chladno. Práve koberec vám pomôže zútulniť miestnosť, v ktorej máte krásnu a zároveň jednoduchú interiérovú dlažbu.

Nové stojace lampy

V tomto pochmúrnom jesennom počasí oceníte viac svetla v domácnosti. V miestnostiach vám odporúčame nainštalovať viac tienidiel, stojacich lámp, ktoré miestnosť presvetlia viac ako visiace svietidlá. Priestor v miestnosti si rozdeľujte na zóny. V obývačke si vytvorte oddychovú zónu s húpacím kreslom, stojacou lampou a v blízkosti pekných interiérových dverí, poprípade okien si vytvorte pracovný kútik.

Poťahy a deky na sedacie súpravy

Aby aj niekoľkoročná sedacia súprava bola pekná, oživte ju novým poťahom, poprípade si kúpte deky, ktoré prekryjú nedokonalosti na povrchu sedačky. Ak však plánujete výmenu sedačky, kúpte podobnú pohovke Chesterfield. Dýcha luxusom, ale zároveň je veľmi lacná a môže si ju dovoliť bárskto.

V jednoduchosti je krása. Ak chcete krásny útulný domov, miestnosti si príliš neprepĺňajte, voľte skôr prírodné farby a motívy a vyberajte si kvalitný masívny nábytok, najmä do spálne. Ak chcete kvalitu, šetriť nemôžete, preto ak viete, že na rekonštrukciu nemáte, radšej sa nezadlžujte a nejaký čas pošetrite. Potom si budete môcť dopriať aj ten najluxusnejší nábytok, ktorý ste si predtým dopriať nemohli.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow