21. január 2021. Vincent. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Spojenie kvality a dokonalej chuti – slovenské makarónky Lucette

NextFuture NextFuture NextFuture  12.2.2014 12.2.2014  

Lucette sú slovenské makarónky, ktoré majú za cieľ súperiť s tými najlepšími makarónkami na svete. Perfekcionizmus, sebakritika a vášeň (hlavne k jedlu a pečeniu) sú vlastnosťami, ktoré sú zodpovedné za to, že vôbec vznikli. Napriek ročnému fungovaniu sa tvorcovia makaróniek snažia zlepšovať a ako sami vravia, majú pred sebou ešte dlhú cestu.

 

Makarónky Lucette sú slovenským unikátom a dokonca mnohí Francúzi tvrdia, že sú lepšie než tie ich, ktorými boli inšpirované.

Výroba receptúry na makarónky ich tvorcom zabrala 7 mesiacov. Vtedy pochopili, prečo sa makarónky považujú za najkomplikovanejší zákusok.

Nedali sa však odradiť a každý vyhodený plech znamenal krok bližšie k úspechu. Dnes to bude rok, čo sú makarónky na trhu a stále sú bližšie a bližšie k ideálu, s ktorým do výroby išli. Makarónky Lucette taktiež prinášajú kombináciu dokonalého chuťového a vizuálneho zážitku. Keď si zákazník kúpi “Lusetky”, práve si kúpil niečo výnimočné, čo mu pohladí viac zmyslov ako len ten chuťový.

Dôvod, prečo sa dá hovoriť o “dokonalej” chuti je ten, že sú vyrobené len z prvotriednych surovín. V “Lusetkách” nenájdete žiadnu bielu múku, žiadne stužené tuky či iné lacné náhrady kvalitných potravín. Mandľová múka, maslo, smotana, vynikajúca čokoláda, cukor, prírodné suroviny a štipka potravinárskeho farbiva (na požiadanie sa dajú vyrobiť aj bez farbiva), to je všetko.

Makarónky sú vďaka svojmu zloženiu vhodné aj pre celiatikov a alergikov, dokonca sa dajú vyrobiť aj bezlaktózové kúsky.

Na rozdiel od bonboniér plných margarínu, stužených tukov a iných zdraviu škodlivých prísad, “Lusetky” sú ideálnym darčekom. Poteší sa im každá žena a aj keď sa to nezdá, ani muži neohŕňajú nosom. Taktiež sú úžasným darčekom pre business partnerov (v Japonsku sú makarónky naozaj obrovským hitom), či ako odmena zamestnancom. Upravené do pyramídy sa skvele hodia aj na svadby a oslavy.

Makarónky sú na Slovensku zatiaľ nevídaným konceptom, luxusným, fashion zákuskom, ktorý ale naozaj stojí za to. No slová asi naozaj niekedy nestačia, preto treba ochutnať.

Zdroj a foto: Lucette

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow