25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Spojenie pracovných povinností s relaxom

NextFuture NextFuture NextFuture  19.9.2013 19.9.2013  

Nie vždy musia byť pracovné povinnosti len všedná a rutinná záležitosť. Meetingy, niekoľkodňové semináre, školenia, pracovné stretnutia, to všetko môžete absolvovať v kombinácii s regeneráciou celého tela a mysle. Wellness Hotel Bystrá je pre takúto kombináciu ideálnym miestom. Komorné prostredie 40-tich izieb v srdci Nízkych Tatier s priamym výhľadom na Chopok, ktorý je počas celého roka, špeciálne však v zimných mesiacoch pastvou pre oči. Čerstvý horský vzduch, krásna príroda národného parku, ale tiež servis vo vysokom štandarde, čistota hotelových priestorov, profesionálny a príjemný prístup personálu, to všetko sa ukrýva v troch hviezdičkách Hotela Bystrá.

 

Na prvom mieste je vždy klient...

V dnešnej uponáhľanej dobe, v krajine s rozvíjajúcim sa cestovným ruchom, nájdete hotel pomaly na každom kroku. Nie každému hoteliérovi sa však podarí obstáť v nekompromisnom boji s konkurenciou a zaujať čestné a pevné miesto. Ani nablýskaný hotel vo vychytenom stredisku ešte nemusí byť zárukou úspechu. Najdôležitejší je pocit. Prvý dojem. Lepšie povedané, ľudský prístup. My, v Hoteli Bystrá kladieme veľký dôraz na to, aby mal klient dobrý pocit už od prvého kontaktu. Ako Vám zdvihnú telefón, odpíšu na e-mail, ponúknu Vám všetko čo potrebujete, alebo z nich ponuku služieb musíte ťahať ako z chlpatej deky? Prídete sa ubytovať, zaparkujete, recepčná je prvý človek, ktorý Vám napovie niečo o Hoteli. Usmeje sa na Vás a privíta Vás s dobrou náladou? Ponúkne Vám čašník po dlhej ceste kávičku, prípadne neskorý obed, alebo si len zašomre popod nos naučený pozdrav a na očný kontakt už úplne zabudol? Na tomto všetkom si dávame záležať, aby sa hosť u nás cítil vítaný, aby sa cítil pohodlne, musí vidieť, že kvalitný servis je hotelovým štandardom a jeho peniaze boli dobre investované, pretože u nás dostane naozaj to, čo očakáva.

Všetko pod jednou strechou...

Vo Wellness Hoteli Bystrá na Vás čaká 40 komfortne zariadených priestranných izieb s minibarom, reštaurácia so zimnou záhradou, kde si každé ráno môžete vychutnať čerstvé raňajky, taktiež večere formou bufetu a gurmánske špeciality nášho šéfkuchára nájdete v a la carte menu. Sezónne ponuky letných šalátov, husacích hodov, grilovačiek, či vianočných a veľkonočných špecialít pripravujeme na mieru v priebehu celého roka. Pre biznis klientelu ponúkame bohaté kongres menu, niekoľko druhov coffeebreakov a rautov. Vonkajší teambuilding, či večerný program prispôsobíme Vašim požiadavkám. Súčasťou hotela sú aj 2 plne vybavené konferenčné miestnosti s celkovou kapacitou 100 miest a pri väčších podujatiach je na kongresové účely využívaná tiež zimná záhrada, vďaka ktorej sa cítite ako v lone prírody a presklená stena pozdĺž celej miestnosti Vám dobíja energiu počas celého dňa. Osobitnou kapitolou a pýchou hotela je prístavba Wellness Centra, ktorá bola zrealizovaná v roku 2011. Všetko, čo potrebujete pre oddych, relax a načerpanie nových síl nájdete práve tu. Dve časti, ktoré spolu tvoria jeden harmonický celok, vodný a saunový svet, Vám zabezpečia dostatočný komfort. Komplexná ponuka doplnkových služieb ako napríklad masáží, patrí medzi obľúbené a hosťami veľmi vyhľadávané. Okolitá príroda je už neodmysliteľnou súčasťou Wellness Hotela Bystrá. Nielen lákavý pohľad z okna hotelových izieb, ale aj rozvíjajúci sa región Horehronie Vám odhalí tie najkrajšie zákutia, ktoré prostredie národného parku Nízke Tatry a jeho okolie ukrýva.

Keď sezóna nemá koniec

Veľkou výhodou Wellness Hotela Bystrá je jeho využiteľnosť počas celého roka. Nemusí to byť len špičkové wellness centrum, kam budú smerovať Vaše kroky počas pracovného, či súkromného pobytu na Bystrej. Vďaka Horehronie Region Card je možné vybehnúť na turistiku na Chopok, zahrať si golf na Majstrovskom 18-jamkovom golfovom ihrisku, previezť sa Horehronskou železničkou, ísť na cyklotúru, zlyžovať južné a severné svahy Chopku, najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku, spoznávať región a pritom využívať množstvo zliav. V tomto kraji sa nikdy nebudete nudiť a príjemný hotelový personál Vám veľmi rád poradí a odporučí ten správny výlet. V Hoteli majú zelenú aj niekoľkodňové firemné akcie s účelom spoločného teambuildingu, kde sa marketing hotela postará o to, aby ste boli so všetkými službami nadmieru spokojní a ušije Vám program podľa Vašich predstáv.

Každým dňom sa treba posúvať ďalej

Udržať si svoj štandard znamená každý deň napredovať, zlepšovať kvalitu služieb a robiť servis na ešte vyššej úrovni. Toho si je vedomý celý kolektív hotela. Ak bol hosť s pobytom spokojný, nabudúce musí byť ešte spokojnejší. Pretože ak hotel stagnuje, nedáva svojim klientom motiváciu prísť znovu a znovu. To platí pre individuálnych hostí ale tiež pre náročnú biznis klientelu, pretože konkurencia je veľká. Filozofia hotela je veľmi jednoduchá: „Zanechať v klientoch pozitívne spomienky, neočakávanú spokojnosť a úsmev na tvári, aby každý odchádzal s pocitom, že to je miesto, na ktoré sa musí vrátiť.“

Zdroj a foto: Wellness Hotel Bystrá***

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow