26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

BOSS BOTTLED. UNLIMITED. OSLAVOU ÚSPECHU BEZ OBMEDZENÍ.

NextFuture NextFuture NextFuture  30.6.2016 30.6.2016  

BOSS BOTTLED. UNLIMITED. je energická vôňa od HUGO BOSS Fragrances, inšpirovaná mužskou odhodlanosťou a túžbou po úspechu. Limitovaná edícia úspešnej vône BOSS BOTTLED čerpá námet vo vytrvalosti, ktorá je potrebná pre dosiahnutie úspechu a spája ho s prílivom adrenalínu, keď muž svoj cieľ zavŕši. Oplýva vzrušujúcou energiou, akú prináša dosiahnutie výzvy. BOSS BOTTLED. UNLIMITED. je okamžitým prívalom osviežujúcej, povzbudivej sily. Vôňa dostupná len na limitované obdobie je ako stvorená na vzrušujúce letné športové aktivity.

 

BOSS BOTTLED. UNLIMITED. Vôňa

BOSS BOTTLED. UNLIMITED. pozostáva z vyberaných a nekompromisných zložiek prispievajúcich k sviežemu a modernému nádychu klasickej mužnej vône. Povzbudzujúca sviežosť, pretrvávajúca energia a aromatická mužnosť je pre muža tou správnou motiváciou.

Kompozícia sa necháva inšpirovať sviežou zeleňou, pričom je rozvinutá do výraznej zmesi osviežujúcej mäty a vždy kvitnúceho cistusu. Toto spojenie dopĺňa šťavnatý ananás a dlhotrvajúce mužné dreviny. Unikátne zložky spolu vytvárajú vitálnu a aromatickú mužnú vôňu, ktorá podčiarkuje nekompromisnú vôľu muža BOSS nasledovať svoje ciele.

Hlava: dojem okamžitého osvieženia

Mäta, ktorá má odjakživa povzbudivý a posilňujúci účinok na srdce a myseľ muža, vytvára ostrý a energický prvý dojem. 

Srdce: uspokojenie z úspechu

Symbol úspešných výprav a luxusného života, ananás, dodáva vôni pocit odmeny, ktorý prichádza s dosiahnutím úspechu, pričom vytvára zároveň motiváciu dosiahnuť vyššie a získať viac.

Základ: neochvejná túžba po úspechu bez obmedzení

Vytrvalý cistus dokáže prežiť aj v náročných podmienkach a prekvitá dokonca aj na kamenistej zemi. Je dôkazom toho, že úspech je možné dosiahnuť aj cez tie najťažšie prekážky. Dopĺňa ho aromatický drevitý základ, ktorý vyžaruje odhodlanú sebavedomú mužnosť.

Limitovaná novinka BOSS BOTTLED. UNLIMITED. je určená mužovi hľadajúcemu sebavedomú, energickú a nekompromisnú vôňu. Ak si ju zvolíte ako darček pri príležitosti dňa otcov, jasne s ňou vyjadríte, že svojho otca považujete za úspešného muža v každej sfére.   

BOSS BOTTLED. UNLIMITED.  Sortiment

Toaletná voda 50 ml

Toaletná voda 100 ml 

Sprchový gél 150 ml

Deosprej 150 ml

Deostick 75 ml                 

Zdroje a foto: BOSS

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow