24. október 2020. Kvetoslava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Srdečné zbohom!

Jim Heidema Jim Heidema Jim Heidema  6.10.2015 6.10.2015  

Za posledných niekoľko rokov som pravidelne písal krátke články pre časopis NEXT FUTURE. Vy, ako čitatelia, iste viete, že tento magazín je veľmi profesionálne spracovaná publikácia plná zaujímavých informácií. Bohužiaľ, aj napriek tomu je toto môj posledný článok. V posledných rokoch sa môj osobný aj profesionálny život dramaticky zmenil, a preto, žiaľ, nemám čas pokračovať v písaní.

 

Čo sa týka môjho osobného života, mali sme spolu s mojou manželkou Bonnie (42+) potrebu tráviť viac času s naším vnukom Dariusom. A tak sme sa presťahovali z veľkého mesta s počtom obyvateľov 400 000 do malého mestečka, kde žije len 2 500 ľudí. Ako som spomínal, chceli sme sa viac venovať nášmu vnukovi a zároveň pomôcť aj nášmu synovi a neveste.

Žijeme v izolovanej komunite nad 60. rovnobežkou v severnej Kanade. Po roku, ktorý sme tu už prežili, môžem povedať, že som skutočne rád, že sme sa sem presťahovali. Ukázalo sa to ako dobrý ťah pre nás oboch, a zrejme aj pre našu rodinu.

Čo sa týka môjho profesionálneho života a kariéry, po presťahovaní sa sem som prijal náročnú prácu pre malú regionálnu leteckú spoločnosť, kde pracujem ako Chief Operating Officer. Umožňuje mi to uplatniť moje skúsenosti, to, čo viem, na pomoc pri budovaní spoločnosti, pri dosahovaní vyšších výkonov a vyššej ziskovosti. Skutočne si užívam prácu s tunajšími ľuďmi aj toto zamestnanie. V minulosti som lietal po celom svete, aby som zlepšoval predajné a manažérske zručnosti manažérov a predajcov v rôznych krajinách. Momentálne lietam veľmi málo a väčšinou koučujem a školím lídrov len v rámci leteckej spoločnosti.

A nakoniec, to všetko mi umožňuje vynaložiť čas a dôsledne sa venovať aj práci dobrovoľníka pre miestnu záchrannú službu. V súčasnosti som schopný riadiť sanitku a poskytnúť pacientom základnú starostlivosť. Od septembra sa začnem školiť a trénovať, aby som bol pripravený poskytnúť pacientom aj náročnejšiu starostlivosť. Som nadšený z toho, že sa vrátim do školy a budem môcť otestovať aj svoje schopnosti učiť sa.

Život bol ku mne dobrý a ja som naozaj spokojný so svojím životom, s mojou rodinou, prácou aj s možnosťou pracovať ako dobrovoľník. Teším sa aj z nových znalostí. Som veľmi zdravý, mám 68+ rokov a len veľmi málo výčitiek.

Rád by som poďakoval všetkým, s ktorými som sa osobne stretol a mal som tú možnosť svojimi znalosťami pozitívne ovplyvniť ich život, ale aj všetkým, ktorých zaujali a potešili moje články.

Posielam vrúcne objatia!

„Goodbye“

Jim Heidema

Foto: Stockfresh

Foto: archiv Jim Heidema

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow