27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Superpotravinami k dlhovekosti

NextFuture NextFuture NextFuture  4.3.2013 4.3.2013  

Chceli by ste sa dožiť 130 alebo až 150 rokov? Podľa autorov niektorých kníh je to celkom reálne. V každom prípade by sme boli všetci spokojní, keby sme sa priblížili aspoň k okrúhlej stovke. Toto znie reálnejšie a je to vo veľkej miere v našich rukách.

 

Zdravie ovplyvňuje súčasne viacero faktorov. Dedičná predispozícia je nám daná do vienka, len tak ju nevymažeme. Zamerajme sa na to, čo zmeniť vieme. Jedným z najvplyvnejších faktorov je celkový životný štýl. Za to ako žijeme sme zodpovední sami. V dnešnej „syntetickej“ dobe plnej toxínov a prekysľujúcej stravy je náročnejšie udržiavať telo v dobrej fyzickej a psychickej kondícii, ale možné to je.

Správna cesta vedie naspäť do prírody. Veľa pohybu na čerstvom vzduchu, pitný režim v podobe čistej vody a úprava stravy dokážu zázraky. Aj zdravý jedálničiek môže byť veľmi chutný, ak ho postavíme na čerstvej, dusenej či parenej zelenine, naturálnej ryži, strukovinách, celozrnných potravinách, ovocí a pod. Jedlá namiesto soli ochutíme bylinkami a olivovým olejom.

V dnešnej rýchlej dobe sme však vystavení zvýšenej psychickej záťaži a tiež vplyvu už spomínaných toxínov, následkom čoho telo potrebuje omnoho viac živín. Nemusíme však celý svoj život zasvätiť vareniu a jesť 10-krát denne. Potrebné živiny môžeme doplniť aj rastlinnými výživovými doplnkami.

Brusnice, mrkva, cvikla, paradajky, tzv. zelené potraviny ako zelený jačmeň, spirulina, chlorela, čínske huby reishi, kordyceps a ďalších 18 výživných potravín spojených do jednej zmesi – Superfood+.

Superfood, v preklade „superpotravina“, je výsledkom 20-ročných skúseností odborníkov na zdravú výživu. Pôvodne určený pomáhať ľuďom po operáciách a rôznych ochoreniach pri regenerácii organizmu, dnes slúži ako komplexný doplnok stravy vhodný pre každého, špeciálne pre ľudí vystavených vyššej fyzickej či psychickej záťaži, pre športovcov, starších ľudí a vďaka vysokému obsahu vitamínu B12 aj pre vegetariánov.

Superfood+ je organická a kóšer zmes 28 odborne zmiešaných rastlinných zložiek, ktoré sú čisté, silné a perfektne vyvážené. Jednotlivé zložky sa pestujú a spracovávajú tak, aby si zachovali sviežosť, vitalitu a dostupnosť fytonutrientov a všetkých živín z pôvodného zdroja.

Čo všetko je v tejto zmesi?

Živá strava vo forme práškov z trávnych štiav jačmeňa a pšenice. Prášky sú spracované za studena pri teplote len do 1,7 °C, obsahujú silné, enzymaticky bioaktívne zložky a cenný chlorofyl.

Prášky z organickej zeleniny Superfood+ nielen výživovo obohacujú, ale súčasne aj prirodzene jemne osladzujú. V zmesi sa nachádzajú za studena sušené šťavy z mrkvy, červenej repy a paradajky.

Na blahodarných účinkoch zmesi majú vysoký podiel ovocné zdroje antioxidantov, sú to plody čučoriedok, brusnice a jablká.

Čisté organické prášky z rias spirulina a chlorela predstavujú jedny z najviac koncentrovaných prírodných zdrojov bunkovej výživy a fytonutrientov.

Organické prášky z listovej zeleniny: čerstvý špenát, kel, petržlen a žihľava sa tiež získavajú sušením za studena. V špenáte sa vďaka špeciálnej technológii spracovania zachová viac ako 700 ppm luteínu, známeho pozitívnym vplyvom na zrak.

Acerola obohacuje zmes okrem iného aj o 100 %-ne prírodný vitamín C, známy antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom, pozitívne pôsobí na funkciu kostí, na imunitu, psychiku.

Superfood+ obsahuje tiež výživné čisté organické klíčky z brokolice, karfiolu, kapusty.

100 %-ne prírodné a enzymaticky aktívne huby reishi, maitake, shitake a kordyceps pochádzajú z najlepších ázijských liečivých odrôd. V tradičnej čínskej aj tibetskej medicíne majú tieto huby široké využitie, napr. ako podporné prostriedky pri liečbe onkologických aj infekčných ochorení, na podporu činnosti obličiek, pečene atď.

Bioaktívne rastlinné enzýmy amyláza, celuláza, lipáza a proteáza pomáhajú pri trávení a zlepšujú využitie živín zo stravy.

Superfood+ prášok nemá príchuť čokolády, vanilky, karamelu či jahôd. Ide o čistý prírodný bezlepkový produkt bez farbív, dochucovadiel, konzervantov, maltodextrínu či iných lacných plnív. Je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi kvalitu, a to nielen keď ide o benzín do milovaného auta, ale aj pri výbere „pohonnej látky“ pre svoje telo. Doplnky stravy ako je Superfood+ slúžia všetkým, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho života. Keď sa budeme o seba starať a využijeme dary prírody, telo sa nám odmení dobrým fyzickým aj duševným zdravím, čistou mysľou a dlhým životom.

Hľadajte vo svojej lekárni, biopredajni alebo na www.ZdraviePreVas.sk

GREEN POWER COMPANY, s. r. o., Mlynské Nivy 71, 821 05 Bratislava, 0918 774 774

Zdroj: GREEN POWER COMPANY, s. r. o.,

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow