18. január 2021. Bohdana. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Svadba v štýle MARCO MIRELLI: Svadobný bedeker pre pánov

NextFuture NextFuture NextFuture  17.6.2014 17.6.2014  

Výber svadobného oblečenia pre ženícha ale aj pre všetkých pozvaných pánov na svadbu dnes už naozaj nemusí skončiť len pri univerzálnom čiernom obleku. Pánska svadobná móda je dnes viac ako inokedy pripravená interpretovať všetky „fashion“ impulzy aj na tradičnej pánskej svadobnej výbave a práve v tomto priestore sa pohybuje IHFM MARCO MIRELLI vo svojich svadobných kolekciách.

 

V britskom tradičnom štýle

Vybrať si na svadbu žaket  znamená staviť na tradíciu silne ukotvenú na britských ostrovoch. Voľba  žaketu  znamená pre ženícha a otca nevesty  jednoznačne zvoliť  šedú, nuž a pre ostatných pozvaných pánov  dress code vo farebnosti  už taký striktný nie je. V každom prípade táto britská elegancia aj so svojimi jasne vymedzenými pravidlami má niečo do seba  aj v našich zemepisných šírkach a určite pridá každej svadbe na jedinečnosti a vznešenosti . 

Žaket a jeho posuny k aktuálnym „fashion“  impulzom, ktoré pripravila šéf dizajnérka IHFM MARCO MIRELLI Miriam Lisová Marcineková, určite osloví všetkých tých  pánov, ktorí  majú radi aktuálne módne výzvy.  Inšpirácia žaketom je zrejmá, ale  farebnosť, kombinácia štruktúr materiálov a hlavne subtílnejšia forma saka ho odrazu posúvajú do 21. storočia.“ Fashion“ žakety sú jednoducho skvelé a na svadbu  pre módnych  labužníkov ako stvorené. Majú v sebe pulz doby aj dotyk tradície, čo sa dnes v móde cení.

V americkom  štýle

Spor Britov a Američanov komu patrí vynález smokingu, resp. tuxeda, ako sa hovorí smokingu v Amerike, je dnes irelevantný. Svoju silnú pozíciu v pánskom šatníku má ukotvenú  v dress code a tak „black tie“ alebo „cravate noire“  na pozvánke pánom  predpisuje obliecť  si práve smoking. Ten klasický je z jemnej česanej vlny s lesklými klopami na saku a lampasmi na nohaviciach, vo farebnosti je na výber čierna alebo temná polnočná tmavá modrá a doplnený je bielou košeľou, čiernym motýlikom, šerpou a lakovkami na nohách.

Dnes  je však smoking  aj veľkým módnym hitom a tak variácie na tému smoking postupne menia jeho pôvodnú protokolárnu podobu do menej formálnej. Miriam Lisová Marcineková  sa tejto  výzvy chopila a pre ženíchov ale aj ostatných pozvaných pánov na svadbu namixovala smokingy z lesklého hodvábu i tajomného luxusného zamatu  a vo farebnosti  išla až k bielej a smotanovej. Aktuálny módny vzhľad umocňuje štíhla silueta i skvelé doplnky. Na svadbu ako stvorené.

V talianskom štýle

Luxusne  a komfortné  prírodné materiály zo severu Talianska, krajčírske majstrovstvo a dizajn založený na subtílnych detailoch to je odkaz  na taliansku oblekovú tradíciu, ktorá opantala celý svet.  Do osídiel talianskeho oblekového „dolce vita“ sa dala vtiahnuť aj  Miriam Lisová Marcineková, aby  pripravila jedinečnú ochutnávku svadobných oblekov v štýle slnečného Apeninského polostrova..

Ľahký vlnený materiál s hodvábnym leskom, dokonale tvarovaná  silueta, rafinovaná hra s módnymi detailmi a doplnkami a  oscilovanie okolo modrej, hnedej a sivej to je potrebný základ pre štýlový svadobný oblek  v talianskom štýle v ponuke IHFM  MARCO MIRELLI. Tento overený a obľúbený  oblekový arzenál  posunula Miriam Lisová Marcineková cez hodvábne vesty a aranžované kravaty z toho istého materiálu k svadobnej výnimočnosti .  

V „city“ štýle

Na letnú svadbu v rozpálenom centre veľkomesta, alebo  niekde pri mori, svadobný bedeker IHFM MARCO MIRELLI ponúka obleky, ktorých základnou výbavou je materiál šitý na mieru horúcim letným dňom. Kvalitná bavlna a veľmi módny ľan.

Do štýlových  svadobných oblekov z luxusných bavlnených a ľanových materiálov vo farebnej škále od čiernej a tmavomodrej až po jemné pastely vložila Miriam Lisová Marcineková  neutíchajúci pulz letného  mesta, prázdninovú náladu  ale aj  dotyk toho jedinečného  okamihu, akým svadba je,  a samozrejme aj  odkaz na aktuálne módne línie a detaily. 

Zdroj a foto: MARCO MIRELLI

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow