27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

TAG HEUER predstavuje novú tvár značky – CAMERON DIAZ

NextFuture NextFuture NextFuture  1.4.2013 1.4.2013  

Medzinárodne uznávaná herečka Cameron Diaz dostala novú úlohu od TAG Heuer. Stala sa ambasádorkou a múzou novej kolekcie LINK LADY, ktorá je venovaná všetkým krásnym a jemným ženám s rebelskou dušou.

 

Cameron pre TAG Heuer

Oslňujúca krása Cameron Diaz, jej odzbrojujúca ženskosť a láska k športu ju priam predurčujú na prácu pre značku TAG Heuer.

Jean-Christophe Babin, prezident a CEO TAG Heuer, hovorí: „Cameron sa veľmi zaujímala o celý proces výroby luxusných hodiniek – o dizajn aj o celú našu značku – takže som hneď poznal, že ona je tá správna voľba pre kampaň našej novej kolekcie.“

Nový dizajn poslednej dámskej kolekcie TAG Heuer presne zodpovedá osobitému štýlu  slečny  Diaz: „Chcem hodinky, ktoré dokážu viac, než len ukazovať čas. Mali by sa stať mojím obľúbeným šperkom,” hovorí Cameron. „Nové „Link Lady“ sú moderné a napriek tomu nadčasové, sexy a elegantné hodinky a rovnako príjemne sa nosia na červenom koberci aj na každodenných cestách.”

Luxusná nová šperková kolekcia Link Lady má zvodne zaoblené sofistikované tvary a napriek tomu nezaprie svoj slávny pôvod – v slávnej pánskej kolekcii Link.

Cameron Diaz uzatvorila s TAG Heuer partnerskú dohodu na 3 roky. Jej súčasťou je aj spolupráca pri propagácii programov podporujúcich ženy celého sveta v ich každodennom živote (napr. organizácia UN Women). 

„Veľmi si vážim to, že TAG Heuer zdieľa moju túžbu podporovať ženy diskriminované kvôli svojmu pohlaviu,” hovorí slečna Cameron Diaz.

 

Cameron Diaz sa nebojí riskovať a vďaka tejto vlastnosti je švajčiarskej avantgardnej značke TAG Heuer skvelým partnerom. Odvážne modely TAG Heuer vyvracajú základné princípy hodinárstva rovnako ako kariéra slečny Diaz vyvracia zažité postupy, ako sa stáť filmovou hviezdou. Cameron Diaz je nebezpečne iná a je oveľa viac, než len sexy blondína. Predovšetkým v jej nespútanej duši sa nachádza odpoveď na otázku, prečo je TAG Heuer pyšný na to, že spojil sily s prekrásnou rebelkou menom Cameron Diaz.

 

 


Hviezda Cameron

Príbeh Cameron Diaz a jej cesty na vrchol je zvláštny tým, že sa takpovediac na vrchole už začína a stúpa stále vyššie. Vo svojom prvom filme slečna Diaz zažiarila v hlavnej úlohe po boku Jima Carreyho. Bolo to v roku 1994 vo filme Maska. Stala sa hviezdou takmer cez noc. Potom sa však prekvapivo vytratila z „mainstreamových“ filmov a začala sa objavovať v nízkorozpočtových snímkach, ktoré dali vyniknúť jej neobyčajnému hereckému talentu. Boli to filmy Posledná večera (The Last Supper), Medové týždne bez ženícha (Feeling Minnesota) a Hlava nad vodou (Head Above Water). Úlohami v týchto nezávislých filmoch sa vzoprela konvencii a napriek tomu získala priazeň kritikov, ako aj kasový úspech na celom svete. Jej úloha nemožnej Lotte Schwarz vo filme V koži Johna Malkoviča (Being John Malkovich) bola veľkým rizikom, ktoré sa však bohato vyplatilo. Podarilo sa jej presvedčiť svoje široké obecenstvo o tom, že nezávislé nízkorozpočtové snímky zvládne rovnako úspešne, ako vysoko komerčné celovečerné filmy, ako napríklad Svadba môjho najlepšieho priateľa (My Best Friend’s Wedding), Niečo na tej Mary je (There’s Something About Mary) alebo Charlieho anjeli (Charlie’s Angels).

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow