31. október 2020. Aurélia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Tešíme sa na bábätko!

NextFuture NextFuture NextFuture  18.6.2015 18.6.2015  

Aj vy ste v radostnom očakávaní? Odpočítavate posledné týždne a dni, kým nastane váš deň a príde na svet vaše dieťatko?

Nechceme vás stresovať, ale máte už všetko pripravené? Postieľku, perinku, odsávačku, plienky a rôzne iné veci potrebné pre dieťatko? Ak áno, tak je všetko v poriadku. Kľudne sa radujte ďalej. Skúsme sa však preniesť na začiatok vášho tehotenstva. Aké to bolo? Vedeli ste do čoho idete? Vedeli ste, že už nebudete mať zodpovednosť nielen za seba, ale aj za ten malý uzlíček? Či už ste si dieťatko naplánovali alebo sa len pošťastilo, mali by ste si vypočuť rady od vašich mám, ako sa starať o dieťatko. Rady od matky niekedy nestačia. Na koho sa potom obrátiť? Choďte do kníhkupectva a kúpte si knihu o príchode dieťatka.

Listujem, listujeme

Nebuďte skeptické k tejto alternatíve. Vaša mama s tým možno nebude súhlasiť, ale možno vás práve ona bude navádzať, aby ste si takúto knihu zaobstarali. Nie vždy to je na škodu. Dozviete sa tam mnoho odborných rád, ktoré vám priblížia ako bude vaše tehotenstvo v jednotlivom týždni prebiehať, respektíve ako sa bude vaše telo meniť a reagovať. A čo viete, možno sa vám rady z týchto kníh zídu v praxi? Je dosť veľká pravdepodobnosť, že to tak bude. Tak obetujte pár eur na kúpu užitočnej knihy, ktorá vás prevedie životom tehuľky.

Všetko máme, alebo nie?

Dnešné moderné technológie umožňujú zistiť pohlavie dieťatka ešte kým je u vás v brušku. Ak čakáte dievčatko, v povinnej výbave nesmú chýbať aj zlaté detské náušnice . Rodičia nechávajú dievčatkám prepichovať ušká niekoľko dní po narodení. Takže ak si ich kúpite vopred, spravíte dobre.

A už je to. Všetko nachystané, môžete rodiť. Vám manžel doposiaľ chystal detskú izbičku. Čo tak na stenu zavesiť okrem obrázkov aj puzzle?

Aby puzzle vynikli

Preto treba kúpiť väčšie balenie. Najlepšie puzzle z 1000 dielikov. Obrázky sú vo väčších rozmeroch a aspoň vyniknú na stene. Nepozerajte po obchodoch, nazrite na stránku i-puzzle.sk a vyberte si. Poskladajte si obrázky a oživte izbičku vášho dieťatka!

Zdroje: Seocentrum s.r.o.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow