1. október 2020. Arnold. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Tipy pre dámy

NextFuture NextFuture NextFuture  26.3.2014 26.3.2014  

Vyberte si podľa vlastného vkusu.

QuickLift radiance foundation, rozjasňujúci make-up

Viac než len make-up. QuickLift je pravým skrášľujúcim sérom, ktoré pleť vyhladzuje a dodáva jej objem. Zloženie make-upu QuickLift spája dve zložky, ktoré najefektívnejšie bojujú proti prejavom starnutia. Je venovaný ženám, ktoré túžia zvýšiť omladzujúce pôsobenie denných ošetrujúcich produktov, ako aj ženám, ktoré trápia vrásky, ochabnutá či málo žiarivá pleť.

Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza

Elegancia je neodmysliteľnou súčasťou výtvorov Salvatore Ferragamo. Charakterizované pôvabom a rafinovanosťou, jednotlivé výtvory v sebe nesú bezchybný vkus, ktorý značku z Florencie preslávil na celom svete. Ako poctu tejto sofistikovanosti Salvatore Ferragamo uvádza novinku Signorina Eleganza, luxusnú vôňu ako oslavu ženského pôvabu a zvodnosti. Výrazné svieže tóny grapefruitu a hrušky predstavujú živé a povzbudivé zoznámenie s vôňou. Mandľový prášok a lupienky zlatého osmantusu tvoria delikátne, no intenzívne srdce, ozvláštnené pôžitok prinášajúcim luxusom.

VERSACE Bright Crystal Absolu

Bright Crystal Absolu vyniká intenzívnym charakterom. Prekvapivá energia YUZU vyčnieva spomedzi pestrých a šťavnatých tónov, granátového jablka, vytvárajúc dojem nezvyčajnej sviežosti, čistoty a prirodzenosti. Srdce je obohatené o lákavé, zamatové akcenty malín, zvýraznené eleganciou pivónie a rafinovanými tónmi magnólie s kvetmi lotosu. Na rad prichádza intenzívna, pôžitkom naplnená zmyselnosť, prameniaca v tónoch vzácnej rastlinnej ambry, sýteho mahagónu, žiarivého a dynamického pižma.

Zdroj a foto: Glamour Slovakia, a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow