23. október 2020. Alojzia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Tulip House Boutique Hotel 5*

NextFuture NextFuture NextFuture  30.7.2013 30.7.2013  

Chcete si vychutnať najväčší luxus, ktorý vám dokáže Bratislava ponúknuť? Secesná budova Tulip House Boutique Hotel***** zo začiatku 20. storočia s bohatou históriou sa nachádza priamo v centre Bratislavy.

 

V minulosti v týchto priestoroch žil známy cukrár Myšák, kde aj s rodinou prevádzkoval svoju cukrársku výrobňu. No pred piatimi rokmi sa budova premenila na luxusný päťhviezdičkový hotel. Je skĺbením moderného štýlu s pôvodnými historickými prvkami, ktoré dotvárajú atmosféru starého mesta. Výhodou, ktorú architekti využili, sú veľkorysé apartmány, ktoré kopírujú pôdorys niekdajších pavlačových bytov. Najmenší apartmán má až päťdesiat a najväčší dvojposchodový podkrovný penthouse až dvestodesať metrov štvorcových. Na dvoch poschodiach apartmánu nájdete obrovskú obývačku s krbom, plne vybavenú kuchyňu, dve spálne, z ktorých má každá vlastnú kúpeľňu, postele s protialergénnymi biomatracmi, štyri plazmové televízory a terasu s výhľadom na Bratislavský hrad.

Pre fajnšmekrov na interiérový dizajn, ktorí si všímajú aj malé detaily, je k dispozícii apartmán Luxury s rozlohou deväťdesiat metrov štvorcových. Nábytok je vyrobený na mieru v Taliansku a zdobený Swarovského kryštálmi. Závesy a poťahy sú dovezené z Belgicka a podlaha je zo vzácneho afrického palisandru. Popri pohodliu v apartmánoch môžu hostia využívať fitnes centrum, spa s vírivkou, suchou a parnou saunou, masáže či služby kozmetičky.

Ďalšou špecialitou, ktorou sa Tulip House Hotel pýši je cukrárka Lucia Mišková. Málokto sa môže pochváliť prípravou dezertov pre také známe osobnosti akými sú napríklad rodina Osbournovcov, Mariah Carey, Kate Moss či Nelson Mandela. Luciine dezerty a torty sú priam umeleckými dielami.

Či už prídete do hotela Tulip House na víkend, alebo si spravíte len zastávku v Café Tulip na kávu s dezertom, určite odídete spokojný s nezabudnuteľným zážitkom.

Zdroj a foto: Tulip House Boutique Hotel 5*

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow