5. december 2020. Oto. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

UniCredit privezie do českých a slovenských miest pohár UEFA Champions League

NextFuture NextFuture NextFuture  23.11.2015 23.11.2015  

S druhou polovicou skupinovej fázy tohtoročného ročníka UEFA Champions League štartuje aj UniCredit UEFA Champions League Trophy Tour. Ikonická strieborná trofej tento rok prejde koncom novembra a začiatkom decembra tri české a jedno slovenské mesto. Trophy Tour odštartuje už v piatok 20. novembra v pražskom OC Harfa. Skupina UniCredit je už siedmy rok hrdou oficiálnou bankou UEFA Champions League.

„Vidieť pohár Ligy majstrov naživo je životný zážitok. Trophy Tour pre nás predstavuje jedinečnú príležitosť priblížiť ľuďom UEFA Champions League a samozrejme aj UniCredit Bank, navyše sa môžeme osobne stretávať s fanúšikmi futbalu po celej Európe. Som rád, že po minuloročnej zastávke v Bratislave pohár tento rok navštívi hneď tri české mestá a vráti sa aj na Slovensko,“ hovorí Jiří Kunert, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ UniCredit Bank.

Guy-Laurent Epstein, marketingový riaditeľ UEFA Events uviedol: „Sme veľmi radi, že sa skupina UniCredit opäť stala partnerom turné UEFA Champions League Trophy  v celej Európe, a to už po siedmykrát po sebe. Vďaka tomu môžu byť fanúšikovia v Českej republike a na Slovensku čo najbližšie jednej z najprestížnejších trofejí tejto súťaže.“ 

Tohtoročná Trophy Tour začne 20. – 22. novembra v českej metropole. Pohár bude v piatok a sobotu dopoludnia vystavený v pražskom OC Harfa. V sobotu popoludní sa potom presunie na námestie Jana Palacha, kde bude vystavená až do nedele. V deň piatych zápasov skupinovej fázy trofej zavíta do Liberca, konkrétne 24. novembra na námestí Dr. Edvarda Beneša, a o deň neskôr do OC Nisa. Od piatku 27. novembra do nedele 29. novembra sa môžu futbaloví fanúšikovia vyfotiť s pohárom  v  plzenskom obchodnom centre OC Olympia. Slováci môžu pohár tentokrát vidieť na začiatku decembra v Trnave v obchodnom centre City Aréna a na ulici Dolné Bašty.

V rámci UEFA Champions League Trophy Tour bude v štyroch európskych mestách vystavená trofej v špeciálne upravenom kamióne. Účelom akcie je pritiahnuť pozornosť a vzbudiť záujem verejnosti, priniesť a rozšíriť futbalovú atmosféru do celého mesta. Trofej tak v rámci tohtoročnej Trophy Tour budú môcť fanúšikovia vidieť na námestiach a v obchodných centrách európskych futbalových miest.

Napriek tomu, že vo finále s AC Miláno prišiel na trávnik až cez prestávku za nepriaznivého stavu 0:3, svojím gólom a následnou premenenou penaltou v rozhodujúcom rozstrele sa významne podieľal na obrate a víťazstve svojho klubu. Dodnes je jediným českým strelcom vo finále Ligy majstrov.

Pre UniCredit je UEFA Champions League najvýznamnejšou prebiehajúcou futbalovou akciou, ktorá poskytuje široké spektrum príležitostí v oblasti marketingu, komunikácie a budovania značky ako súčasť globálnych a miestnych plánov UniCredit. Úloha oficiálneho sponzora za uplynulých šesť rokov priniesla zvýšenie povedomia o značke UniCredit, zlepšenie jej imidžu a vyššiu angažovanosť klientov a zamestnancov.

Zastávky UEFA Champions League Trophy Tour 2015 v Českej republike a na Slovensku

piatok 20. novembra Praha, OC Harfa (9 – 21 hod)

sobota 21. novembra Praha, OC Harfa (9 – 12 hod) / námestie Jana Palacha (14 – 18 hod) autogramiáda s Vladimírom Šmicerom (10-11) nedeľa 22. novembra Praha, námestie Jana Palacha (10 – 19 hod) autogramiáda s Vladimírom Šmicerom (10-11)

utorok 24. novembra Liberec, námestie Dr. Edvarda Beneša (10 – 19 hod)

streda 25. novembra Liberec, OC Nisa (9 – 21 hod)

piatok 27. novembra Plzeň, OC Olympia (9 – 21 hod)

sobota 28. novembra Plzeň, OC Olympia (9 – 21 hod) nedeľa

29. novembra Plzeň, OC Olympia (9 – 21 hod) streda

2. decembra Trnava, OC City Aréna (9 – 21 hod)

štvrtok 3. decembra Trnava, OC City Aréna (9 – 13 hod) / ulica Dolné Bašty (14 – 19 hod)

piatok 4. decembra Trnava, ulica Dolné Bašty (10 – 19 hod)

Zdroje: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow