31. október 2020. Aurélia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Úprava bytového komplexu a okolia

NextFuture NextFuture NextFuture  22.6.2015 22.6.2015  

Stojíte pred svojím panelákom a chytáte sa za hlavu v akom havarijnom stave je váš panelový dom? Omietka padá, okná zatekajú, steny plesnivejú a nikto nič nerobí, lebo nemá na to financie? Kedy požiadať o pomoc a na koho sa obrátiť, keď nie sú financie hneď po ruke? Vašou poslednou nádejou je ŠFRB a to hneď a teraz. Nečakajte!

Skratka ŠFRB

Chcete požiadať o úver na opravu budovy, ale neviete na koho sa obrátiť? Stačí len kontaktovať ŠFRB! Je samozrejmosťou, že pri rozsiahlej investícii panelového domu nemá slovo len jeden nájomník. Všetko je potrebné dohodnúť a hlasovať na schôdzi nájomníkov. Ak sa rozsiahle rekonštrukcie odsúhlasia, je potrebné požiadať o úver Štátny fond rozvoja bývania. Hor sa do rekonštrukcie! Zbohom kľud, ticho a čistota. Akonáhle sa rekonštrukcia začne s týmto sa môžete rozlúčiť. Preto dbajte na dobrý výber firmy, ktorá bude stavebné práce realizovať! Je dôležité, aby rekonštrukcia prebehla úspešne a aby mala aj nejaký účinok. Nie že po mesiaci začne nová omietka  opadávať!

Pracovné odevy

Pri návrate z nákupov alebo práce si pozorne všimnite, ako sú oblečení robotníci najatej firmy. Majú pracovný odev? Alebo nie? Každý zamestnávateľ by mal poskytnúť svojim zamestnancom pracovné odevy. Či už to tak naozaj je záleží od zamestnávateľa. Ale malo by sa to! Robotníci by mali mať na sebe pracovné montérky a dlhé tričká. Vo veľkých horúčavách aj tielka. Nebudú sa predsa pariť v oteplených bundách!

Už stačilo. Nechajte ich pracovať, nech je rekonštrukcia čím skôr hotová.

Nevidíte na chodník, keď sa vraciate po tme domov? Bojíte sa, že zakopnete o nejaký stavebný materiál, ktorý sa povaľuje na zemi? Zasvieťte!

Verejné osvetlenie

Mnoho vandalov ničí aj verejné osvetlenie a niekedy sa dokáže verejné osvetlenie pokaziť aj samo. Zhasne, nastane tma. Chcete, aby dlho vydržalo? Zaobstarajte si úsporné verejné LED osvetlenie. Nové osvetlenie je výhodné vysokosofistikované riešenie. Kvalita je na správnom mieste. Posvieťme si na svetlá od firmy Ecologic!

Zdroje: Seocentrum s.r.o.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow