5. apríl 2020. Miroslava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Užite si Valentína s Boney M.

NextFuture NextFuture NextFuture  2.2.2015 2.2.2015  

Zážitkové darčeky často potešia viac ako tie materiálne. Vstupenky na koncert mnohým urobia radosť, najmä ak sú darované z lásky.

 

Sviatok všetkých zamilovaných sa blíži a s ním aj prípravy aktivít či darčekov pre partnerov a partnerky. Pre tých, ktorí uprednostňujú zážitky, radi si užívajú koncertnú atmosféru a chcú potešiť svoje polovičky trochu inak, sú vstupenky na koncert výborným riešením. Fanúšikovia diskotékových hitov zo 70. a 80. rokov zaiste ocenia príchod hudobnej formácie Boney M. do Bratislavy už v marci. V rámci koncertu budú môcť stráviť noc plnú zábavy po boku svojich najdrahších. Skoršie narodení si zasa s dávkou nostalgie zaspomínajú na časy randenia, keď u nás vládol „Boney M. boom“.

Romantická večera pri sviečkach, pri ktorej obdaríte svoju polovičku vstupenkami na koncert v obľúbenom žánri milovanej osoby sa môže stať nezabudnuteľne stráveným valentínskym večerom. „Sviatok všetkých zaľúbených nesie so sebou príležitosť venovať svojim najbližším niečo, na čo budú ešte dlho spomínať. Máme za to, že práve zážitkové darčeky, akým je napríklad aj koncert formácie Boney M. sú omnoho hodnotnejšie ako darovanie CD nosiča. Je neporovnateľné zažiť atmosféru naživo a vypočuť si nahrávky v pohodlí domova. Aj preto sme sa snažili naplánovať koncert tak, aby lístky mohli byť milým valentínskym prekvapením,“ povedal jeden z organizátorov koncertu.

Lístky na koncert sú v predaji v sieti www.predpredaj.sk  (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2553/boney-m–hostia), vo vybraných predajniach spoločnosti Telekom a partnerských centrách.

Hudobná formácia Boney M. na čele so Sheilou Bonnick sa predstaví 12. marca v bratislavskej HANT aréne na Pasienkoch. Na koncerte zaznejú najväčšie disco hity, a fanúšikovia oldies piesní si tak jednoznačne prídu na svoje. Okrem toho bude súčasťou večera aj diskotéka pred a po koncerte a v rámci nej sa predstaví DJ Marián Kukla patriaci medzi najlepších oldies DJ-ov na Slovensku, ktorého si vybrali samotní členovia formácie. 

Zdroj a foto: TS Boney M.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow