29. september 2020. Michal, Michaela. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vaša vlastná kolekcia

NextFuture NextFuture NextFuture  21.11.2016 21.11.2016  

Zvykne sa hovoriť, že pokračovanie dobrého filmu v ďalších častiach už nikdy nie je ono. Môžeme tým povedať, že originál je len jeden. Niekedy to celkom platiť nemusí. Niektoré  veci si predsa len zaslúžia svoje znovuzrodenie a obnovu.  Aj Váš domov je spočiatku tým prvým originálom. Neviete si ho vynachváliť a jeho parametre jednoducho meniť nehodláte. Veci ale časom na hodnote strácajú, niečo sa pokazí skôr a niečo má životnosť oveľa dlhšiu. Ktorý výrobok je ten najideálnejší pre zachovanie dlhodobého štandardu nikdy celkom určite nevieme. Občas musíme pri rekonštrukcií zvažovať možnosti aj  jeho ďalšieho zakúpenia. Nový kondenzačný kotol s vysokou úsporou pri vykurovaní, zabezpečí vášmu domovu opätovný komfort. Spoľahlivosť, kvalitu a prijateľnú cenu po ostatné roky zaiste oceníte.

Na novo a s pôvodným duchom

Pri rekonštrukcií je asi najdôležitejšie zachovať pôvodný architektonický štýl a jednotlivé prírodné dominanty. Niekedy sa určité zmeny radikálne riešiť nedajú a zmena je potrebná v postupnom tempe. To znamená, že Vašu renováciu stávajúceho obydlia môžete robiť za pochodu. Postupne a plynule sa dostanete k úpravám jednotlivých objektov, či prvkov. Niekedy stačí malá zmena, zatvoriť plastové okná, presunúť nábytok a všetko ihneď vyzerá lepšie. Obohaťte svoj domov vecami, ktoré prináša život. Stanete sa pánmi vlastného bývania a Váš pôvodný domov získa nového ducha bez zbytočne veľkej a radikálnej rekonštrukcie.

Bez zbytočnej umelosti

Jednoduché riešenia, na začiatku spomínané originálne nápady a svojpomocne prepracovaní interiér. Máte toho za sebou veľmi veľa, no možno do predsiene, či kuchyne by sa vám predsa len hodila nová podlaha. Nezničiteľná vinylová podlaha Alsafloor dodá týmto miestnostiam správny šmrnc. Druh tejto podlahy je jedným  z najpraktickejších  na našom trhu. Veľmi dobre vedie a udržuje tepelnú energiu, je odolná proti mechanickému poškodeniu, vodotesná a absorbujúca hluk. Jej použitím získate omnoho viac než len funkčné vlastnosti. Imitácia dreva či prírodného kameňa  Vám esteticky skrášli nielen tieto priestory, ale zároveň vyčarí úsmev na tvári.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow