27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Večerné radovánky v príjemnom prostredí

NextFuture NextFuture NextFuture  21.11.2016 21.11.2016  

Zaiste poznáte pocit dobrého odpočinku po kvalitnom a dlhom spánku. Zdravý spánok by mal trvať v určitom časovom rozpätí a najlepšie v pravidelnú, nočnú hodinu. Optimálne rozhranie predstavuje 6 až 9 hodín. V priemere by si tak človek mal odpočinúť počas siedmych  hodín dobrého a kľudného spánku. Sami dobre vieme, že spánok a jeho kvalitu nemáme vždy rovnakú. Jeho kvalitu ovplyvňuje veľmi veľa faktorov a ich negatívnej stránke nie je vždy ľahké predchádzať. Vhodnou kúpou matracu v akcii viete niečo z toho eliminovať. Matrac je asi najdôležitejšia časť, ktorá na to všetko najviac pôsobí. Jeho hrúbka, materiál, výstuha a tvrdosť dodávajú charakteru požadovanú vlastnosť. Nesmieme takýto výber zanedbať, jeho kvalita bude po dlhé obdobie ovplyvňovať  náš spánok. Popri tom všetkom predsa len aj večerné chvíle budú príjemnejšie.

Kvalitná prikrývka je na nezaplatenie

Presne tak, keď už ste si dopriali novučičkú matrac z dielne kvalitnej značky, nemusíte šetriť ani na prikrývke. Teplo Vás ochráni pred vonkajším chladom. S modernými obliečkami budete chrániť nie len jej  kvalitu. Veľké množstvo farebných dizajnov, funkčnosť,  materiály a cenová dostupnosť, sú azda najdôležitejšie dôvody pre to, aby ste si s nimi skrášlili svoj domov. Všetci dobre poznáme pocit keď sa ako malé dieťa v maminom náručí, zabalíme tiež do náručia príjemne voňavej a mäkkej periny.

Spánok  nad zlato

Niekoho ovplyvňuje aj spodné prádlo, ktoré v noci na sebe neznesie. Naopak si niekto   bez neho nevie predstaviť  ani hodinu pohodlného spánku. Vedú sa o tom mnohé debaty a veľa zástancov tvrdí, že to nie je zdravé. V prvom rade je ale zdraviu prospešné ak si doprajeme kľudnú a ničím nerušenú noc. V prípade, že ste skupina ľudí, preferujúca používanie spodného prádla aj na nočné spanie, vyberte si aspoň kvalitné materiály. Bavlnené spodné prádlo je takým celkom určite. Pohodlne sa vyspíte a nemusíte sa obávať  žiadnych vážnych vedľajších účinkov.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow