21. október 2020. Uršuľa. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Večná dilema pred Vianocami

NextFuture NextFuture NextFuture  13.11.2014 13.11.2014  

Vianočná atmosféra na nás "dýcha" v obchodných reťazcoch už pomaly od konca leta. No až teraz sa k nej naozaj približujeme. Počasie je čoraz chladnejšie a je len otázkou času, kedy sa dočkáme prvého snehu.

 

To už aby sme začali pomaly uvažovať o darčekoch však? Teda to platí iba pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť každoročným "tlačeniciam" v obchodoch. Mužov potešia určite najnovšie výdobytky modernej techniky. A tak sa milé dámy zamerajte najmä na smartfóny, tablety, notebooky alebo mp4 prehrávače. Samozrejme, že nemenej vítaná je aj pánska kozmetika, oblečenie alebo topánky dobrej značky, povedzme napríklad topánky od výrobcu Rieker. Kvalita je raz kvalita a hlavne muži na ňu nedajú dopustiť. Ak ide o darček pre ženy, to je už z pohľadu mužov náročnejšie. Vyhovieť svojej partnerke a trafiť jej vkus je pre väčšinu problém.

A tak ako sa Vianoce blížia tým naša nerozhodnosť stúpa. Bude sa darček, ktorý darujeme páčiť? Alebo skončí hneď po rozbalení v kúte. Všetci sa takto zbytočne trápime a určite bezdôvodne, pretože človek, ktorý nás miluje prijme od nás akýkoľvek darček. A poteší ho, že sme si aspoň spomenuli. Toto majte na pamäti ak vyberáte darček pre manželku, priateľku, mamu, svokru, či sestru. Je jasné, že kozmetický balíček ich obľúbenej značky, oblečenie, knihy, alebo nová kabelka určite potešia. Kozmetické darčeky sa najmä mužom vyberajú ľahko, pretože ako tak už svoju ženu poznajú. No najmä sa orientujte podľa toho, aká je vám blízka obdarúvaná osoba. Pokiaľ nejde o veľmi blízku priateľku, postačí aj maličkosť. Ale napríklad so svojou manželkou alebo priateľkou  prichádzajú do úvahy aj spoločné darčeky na ktorých sa samozrejme dopredu dohodnite. Ak už dlho túžite po nábytku do kuchyne zamerajte sa na značku Black Red White. Kvalita, moderné prevedenie nábytku a výborné ceny. Čo viac si môžete priať najmä počas Vianoc keď je tých výdavkov viac než dosť?

Foto: www.shoexpress.sk

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow