26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vlastniť hotel sa stalo skutočnosťou!

NextFuture NextFuture NextFuture  23.10.2013 23.10.2013  

Využite svoju šancu, vykročte z davu a známy luxusný hotel môže byť váš za neuveriteľne priaznivú cenu. Grand Hotel Kempinski High Tatras teraz môže byť váš už za 25 555 eur za jednu noc. Nenechajte ostaných, aby vás predbehli. Patriť vám bude prístup do celého hotela a jeho zákutí vrátane služieb hotelového personálu, ktorý bude k dispozícii vám a vašim 196 hosťom. Vsaďte svoj večierok, svadbu, firemnú párty, rozlúčku so slobodou alebo akúkoľvek oslavu do nádherného prostredia Vysokých Tatier.

 

Pre seba a svojich hostí získate absolútny prístup a vlastníctvo celého hotelového komplexu od prízemia až po vežičky. Diskrétny a ochotný personál je počas vášho pobytu vždy pripravený vám vyhovieť vám s akoukoľvek požiadavkou. Patrí vám tiež neobmedzený prístup do nádhernej vstupnej haly, na tanečnú sálu, do hotelového Lobby baru so živou kapelou, reštaurácie Grand restaurant, ZION SPA a všetkých 98 izieb. Výber obsahuje aj dva luxusné apartmány. Mladomanželský apartmán má obrovskú spálňu s krbom a jacuzzi umiestnenej vo vežičke, odkiaľ máte možnosť pozorovať západ slnka na tatranských končiaroch. Prezidentský apartmán s veľkou obývacou izbou a jedálňou je vrchol luxusu. Hosťom ponúka takmer 200 m2 luxusného obytného priestoru, plne zariadeného unikátnym nábytkom a doplnkami svetových dizajnérskych špičiek. Šéfkuchár vám rád splní všetky vaše stravovacie požiadavky.

„Exkluzívny prenájom ako súčasť High Roller balíčka bol vyvinutý špeciálne pre hostí, ktorí si chcú naplno užívať rodinnú pohodu či nápadité firemné akcie v úplnom súkromí. Tím Grand Hotela Kempinski High Tatras je vždy pripravený splniť vaše priania a poskytovať na mieru programy a služby,“ hovorí manažérka hotela Kathrin Noll.

Grand Hotel Kempinski High Tatras:

Hotel bol ohodnotený ako najkrajšie zariadené miesto v Československu v roku 1920. Jeho história siaha až do roku 1893. Znovuotvorený bol v máji 2009 po kompletnej rekonštrukcii, ktorá trvala viac ako 4 roky. Hotel je v bezprostrednej blízkosti najkrajšieho jazera na Slovensku, Štrbského plesa vo výške 1351 metrov nad morom. Kombinácia jazera a nadmorskej výšky zaručuje jedinečné podmienky pre liečenie ochorení horných dýchacích ciest. Grand Hotel Kempinski High Tatras patrí medzi najexkluzívnejšie strediská hotelového reťazca Kempinski. Na Slovensku patrí medzi jeden z najleších hotelov.

Zdroj a foto: Grand Hotel Kempinski High Tatras

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow