21. január 2021. Vincent. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vlnitá harmónia

NextFuture NextFuture NextFuture  2.9.2014 2.9.2014  

Chopard a jeho legendárna kolekcia šperkov Happy Diamonds sa ponúka aj v radostnom prevedení v línii Happy Emotions. Štýlová špirála spája najvyšší luxus s rafinovanou jednoduchosťou.

Okrúhle a žiarivé kúsky pripomínajú hviezdy, ktoré majú okolo seba trblietavú žiaru. Špirála z drahých kovov, a to buď vykladaná diamantmi alebo jednoducho leštená, obkľučuje tri voľne pohyblivé diamanty, ktoré veselo krúžia pod zafírovým sklíčkom a tancujú najkrajší a najoslňujúcejší tanec - že život je v pohybe.

Chopard, jeden z najpopulárnejších a prestížnych značiek v oblasti Haute Horlogerie a šperkárstva, týmito symbolickými diamantovými šperkmi ponúka hravú interpretáciu radosti. Čisté, rafinované, ženské a nadčasové výtvory evokujú rýdzu túžbu, pretože na pokožke neodolateľne iskria. Sú určené pre všetky ženy, ktoré rady nosia diskrétne a zároveň mimoriadne šperky.

Nekonečná čistota Happy Emotions šperkov odráža jemne sofistikované kúzlo. Pocítite dotyk elegancie pri každej príležitosť. Sú moderné dnes aj zajtra. Klasické aj nadčasové.

Pokušenie?

Presvedčte sa sami, že šperky Chopard Happy Emotions z 18-karátového bieleho alebo ružového zlata ukážu plný rozsah svojej krásy!

Zdroj a foto: Chopard, Sheron

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow