25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Voňavé novinky

NextFuture NextFuture NextFuture  26.3.2014 26.3.2014  

Nové parfumy, z ktorých si vyberú originálne dámy aj neodolateľní páni.

bruno banani ABSOLUTE MAN

bruno banani je majster v umení zvádzania. ABSOLUTE MAN je presným vyjadrením toho, čím značka bruno banani je. Nová pánska vôňa vás povzbudí k trúfalej a nenútenej forme zvádzania. Ako je to možné? Pretože táto vôňa vám umožní získať vytúženú ženu bez akejkoľvek námahy a stať sa mužom, ktorý vzbudzuje záujem všetkých žien.

Aký je? Muž ABSOLUTE MAN si užíva život, pretože vie, po čom ženy túžia. Je to presne ten muž, ktorý v nočnom klube pohodlne sedí na pohovke, kým ostatní muži sa snažia oslniť ženy na parkete. Ženy nechcú vtieravých slizkých mužov ani snaživcov predvádzajúcich svoje vypracované telá. Muž ABSOLUTE MAN to vie. Pokojne sedí, pozoruje ženy a čaká na ich prvý krok. Keď na neho žena uprie svoj pohľad, zabudne na mužov, ktorí ju obklopujú. V okamihu vie, že ten, koho chce, je ON. Pôsobí prirodzene a sebavedome. Jeho uvoľnenosť je jednoducho neodolateľná. Láka ju jeho ironický pohľad a nezbedný úsmev. Nemôže si pomôcť. Musí sa k nemu priblížiť...

Moment! Teraz sa týmto mužom môže stať každý. S novou pánskou vôňou bruno banani ABSOLUTE MAN bude každý muž pre ženy neodolateľný.

JIMMY CHOO

Predstavte si ženskosť, luxus a štýl vo flakóne. Jimmy Choo uvádza svoju prvú vôňu. Tento debut patrí medzi najdôležitejšie módne doplnky a je neoddeliteľnou súčasťou kompletného skrášlenia ženy v štýle Jimmy Choo. Pozostáva zo sviežich vrchných tónov, v srdci je orchidea a v základe karamel so zmyselným indonézskym pačuli. Je to vôňa, ktorá pozostáva v rovnakej miere zo ženskej sily a elegancie. Evokuje krásu, sebavedomie, túžbu a ušľachtilú ženskosť. To všetko uzavreté vo vzácnom vybrúsenom flakóne, ktorý sa inšpiroval okázalým štýlom muránskeho skla. Skrátka vôňa pre ženy so zmyslom pre módu a citom pre luxus.

Parfumovaná voda Jimmy Choo Eau de Parfum vyjadruje auru sily a krásy. Má očarujúci štýl, je odvážna, inteligentná, vyjadruje zmysel pre módu a zábavu. Je to moderná, ovocná a cyprusová vôňa, typická bohatou hrejivou a drevitou hĺbkou. Je to vôňa, ktorá sa inšpiruje modernou ženou – silná, intenzívna, krásna, príťažlivá a očarujúca, má skrytý tajomný nádych a odvážnu zmyselnosť.

EAU DE LACOSTE SENSUELLE

Po minuloročnom uvedení debutovej dámskej vône EAU DE LACOSTE značka LACOSTE predstavuje perfektnú večernú partnerku originálnej vône, ktorá vytiahne na povrch vašu zmyselnú stránku – EAU DE LACOSTE SENSUELLE. Moderná a jednoduchá vôňa EAU DE LACOSTE vznikla, aby žene priblížila pocit čistej bielej bavlny na pokožke počas horúceho letného dňa. Čo však nastane, keď deň vystrieda noc? Ženská a zmyselná EAU DE LACOSTE SENSUELLE vyvolá atmosféru chvíle, keď sa po slnečnom dni nastáva príjemný a osviežujúci večer. Charakter značky LACOSTE je hravo a zmyselne prenesený do flakónu, ktorý je dokonale vhodný na nadchádzajúci večer.

Obklopená veselou skupinou ľudí. Elegantne a pohodlne oblečená. Vdychuje vzduch zohriaty denným slnkom, no vníma príjemne osviežujúci večerný vánok – presne takto si predstavujeme úžasné noci. Západ slnka je okamihom, kedy sa zmysly prebúdzajú, a je to tiež chvíľa, kedy žena LACOSTE túži po tom, aby jej ženské a zmyselné tóny vône pomohli oživiť pamätné večerné pocity.

Zdroj a foto: Glamour Slovakia, a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow