27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vstup do vyššej kategórie

NextFuture NextFuture NextFuture  26.9.2014 26.9.2014  

S novými prístrojmi GIGA X3/X3c Professional prichádza najmodernejšia technika výroby kávy všade tam, kde sa žiada vysoký výkon v profesionálnom nasadení. Tieto automaty ponúkajú všetky možnosti pre využitie vo veľkých kanceláriách alebo v miestach odpočinku pracovníkov. Stlačením jediného tlačidla produkujú až 30 predprogramovaných kávových špecialít, sú jednoduché na obsluhu a minimálne náročné na údržbu. Každodenná údržba je redukovaná na minimum vďaka novému veľkému zásobníku, ktorý dokáže pojať až 1 kg kávových zŕn, rovnako ako vďaka vstavaným programom umývanie a čistenie stlačením tlačidla. K tomu navyše obsahuje ešte ďalšie doplnkové prvky uľahčujúce prevádzku. Budete nadšení.

 

Ľahká obsluha

Premyslený a zrozumiteľný systém obsluhy s rotačným ovládačom a TFT displejom uľahčuje ovládanie garantujúce vysoký pôžitok. Podľa želania sa dá jednotlivo naprogramovať nielen 30 špecialít a ich označenie, ale aj úvodná obrazovka. K tomu si navyše môže každý vybrať priamo z 12 Barista receptov. Rovnako tak jednoduchá ako obsluha a programovanie je aj údržba. Moderné systémy prípravy vody a filtrácie zušľachťujú vodu a umožňujú tak neporovnateľný komfort.

Technické prvky

Profesionálny vysokovýkonný mlynček s unikátne uloženými mlecími kotúčmi, ktoré sú vyrobené z neopotrebiteľnej technickej keramiky, zaručujú po veľmi dlhý čas rýchle a presné rovnorodé mletie a znižujú čas potrebný na rozdrvenie oproti predchádzajúcim modelom na polovicu. Ďalšie zvláštnosti predstavuje v spoločnom vývode zabudovaný elektricky ovládaný prísun vzduchu cez krokový motorček, rovnako ako technológia jemnej peny. GIGA X3/X3c tiež zvládne perfektne vytvoriť obľúbené nápoje zo zámoria, napríklad Flat White. Vďaka technológii šetriacej elektrinu sa dá ušetriť až 40 % tejto drahej energie.

Minimálna náročnosť

Veľký zásobník na zrná s kapacitou 1 kg a uzáverom proti strate arómy zaručuje minimálne nároky na dopĺňanie kávy. Aby sa tiež šetril čas nutný na vysypávanie zvyškov počas každodenného používania, odporúča sa používať praktický set pre odtok prebytočnej vody. U prístroja GIGA X3c je tento štandardným vybavením, k GIGA X3 sa dá dokúpiť ako príslušenstvo. Vďaka vysokej kapacite zásobníka je vyprázdňovanie nutné až po každých 40 použitiach. S doplnkovým setom pre odkvapkávanie sa stáva vysypávanie zbytočným. Zabudované umývacie a čistiace programy minimalizujú nutnú starostlivosť a zaisťujú tak stlačením tlačidla hygienu certifikovanú podľa noriem TÜV.

GIGA X3c sa stará pomocou zabudovaného systému filtrácie CLARIS-Filtersystem o to, aby boli dodržiavané intervaly údržby. Bezstarostnejšie a pohodlnejšie sa snáď zásobovanie kávovými špecialitami ani nedá vytvoriť.

Jedinečný dizajn

V súlade s heslom „V jednoduchosti je krása“ sú vzorne spracované kvalitné materiály v čistom a bez zbytočností vyhotovenom dizajne. Predná časť z masívneho 3 mm silného hliníka prináša dokonalú jedinečnosť, solídnosť a očakávanú kvalitu pre profesionálne nasadenie.

Možnosti individualizácie

Vďaka širokej škále príslušenstva ako sú ohrievače šálok, chladenie mlieka, set pre odkvapkávanie a rozhranie pre platobné systémy, rovnako ako zaujímavá ponuka nábytku, sa dá vytvoriť pre každé nasadenie optimálne riešenie prispôsobené konkrétnym potrebám zákazníkov.

Vzostup do vyššej triedy splní každé želanie a je k dostaniu vo dvoch verziách:

Ako GIGA X3 s veľkou nádržou na vodu pre rýchle mobilné využitie, a ako GIGA X3c s pripojením na vodu na stálom stanovišti. 

Kontakt:

JURA CEE VertriebsGmbH

Office Park 1, Top B02

A - 1300 Vienna

Austria

Tel.: +43 1 227 87-137

Fax: +43 1 227 87 200

a.comee.jurinfo@c

www.jura.com

Zdroj a foto: JURA CEE VertriebsGmbH

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow