26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Výlet za dobrodružstvom futbalu

NextFuture NextFuture NextFuture  12.12.2016 12.12.2016  

Partnerské spolunažívanie nebýva jednoduché. Kompromisné riešenia si vyžadujú dennú dávku adrenalínu a s postupom času sa ostré hrany osobnostných čŕt výrazne otupia. Občas si predsa len potrebujeme nájsť kúsok vlastného priestoru a realizovať svoje malé túžby. Doprajte niečo podobné vašej partnerke a vydajte sa za spoznávaním nových zážitkov.

Prvý nech je plán

Netvrdíme, že to má byť na pol roka. Krátky víkend, alebo týždenný pobyt v obľúbenej krajine so správnou futbalovou atmosférou. To všetko zažijete, ak si urobíte výlet do Chelsea. Program so športovým nádychom odbremení vašu myseľ od domácich povinností. Vaša partnerka nebude na tom o nič horšie. Užije si chvíľku „babského“ relaxu a dobije baterky svojským spôsobom. Tak sa smelo pustite do plánovania, nech sa výlet môže začať.

Naštartujte tátoša

Nenechajte sa ničím zaskočiť a dobre prekontrolujte všetko, čo si na výlet plánujete zo sebou vziať. Nezabudnite na cestovné doklady, potrebnú finančnú rezervu a ideálne oblečenie. Ak plánujete cestovať vlastným autom, platí to dvojnásobne. Jeho stav by mal byť bezchybný a čelné prevodovky ako nové. Nie je to cesta na desať minút, tak si to všetko naozaj dobre prekontrolujte, pretože sa musíte vrátiť aj  naspäť.

S hudbou ako za mlada

Pribaľte si dobrú desiatu, nemusíte mať šťastie, že po ceste zrovna natrafíte na obložené misy. Celý výlet si užijete s partiou dobrých priateľov, ktorí sa s vami ochotne zvezú, čím ušetríte na cestovných nákladoch. Keď vám už bude cesta príliš pomaly utekať, otestujte značkové subwoofery do auta a zistíte, že dobrá muzika v nich znie, ako by ste boli priamo na koncerte. Uvidíte, že s týmito radami vás nič nezaskočí a športové podujatie si užijete plným dúškom. Keď sa budete nakoniec vracať domov, partnerka zistí, že bez vás dlhšie nevydrží a po príchode môžete pokračovať v iných príjemných radovánkach.

 

 

 

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow