23. február 2020. Roman/Romana. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Zákazníci e-shopov rozhodli o najobľúbenejších produktoch roku 2014

NextFuture NextFuture NextFuture  20.2.2015 20.2.2015  

Vyše 85 miliónov kliknutí a 1,5 milióna recenzií spotrebiteľov nakupujúcich cez internet rozhodlo o víťazoch už štvrtého ročníka súťaže Produkt Roku 2014.

Najpopulárnejšie produkty vlaňajška podľa slovenských online spotrebiteľov vyhlásil nezávislý nákupný radca Heureka.sk v 30 kategóriách, pričom najväčší záujem bol o segment elektroniky, vrátane mobilných telefónov.

“Najobľúbenejším mobilným telefónom Slovákov sa stal Samsung i9195 Galaxy S4 Mini, ktorý vlani zaznamenal až 200.000 kliknutí v rámci návštev internetových obchodov,” hovorí obsahová manažérka Heureka.sk Alexandra Čermáková.

Popri mobilných telefónoch patria k obľúbeným segmentom v rámci elektroniky aj notebooky a tablety. Medzi notebookmi kraľoval minulý rok Apple MacBook Air MD760SL/B a medzi tabletmi Apple iPad Mini Retina WiFi 16GB md531sl/A.

“V segmente parfumov dominovala parfumovaná voda Chloé Chloé, pričom do prvej trojky sa dostala aj toaletná voda Hugo Boss No.6 a Paco Rabanne 1 Million,” hovorí Čermáková a dodáva, že víťazný parfum mal vlani až 20.000 kliknutí spotrebiteľov. 

Hráči počítačových hier rozhodli, že najobľúbenejšou hrou vlaňajška pre konzole je Grand Theft Auto 5 a pre PC hra o rodine The Sims 4. Viac informácií nájdete na stránke ProduktRoku.sk. 

Zdroj : heureka

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow