30. september 2020. Jarolím. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Zažite nezabudnuteľné leto na slovenských končiaroch

NextFuture NextFuture NextFuture  21.5.2015 21.5.2015  

Tatry patria k najväčším pokladom Slovenska. Ak si chcete toto leto dopriať dobrodružstvo, poznanie a nadýchať sa prírodných krás, určite ich na svojich potulkách neobíďte.

Pokorte najvyšší vrch Slovenska

Chcete skúsiť začiatkom leta niečo veľkolepé a dobrodružné? Podniknite výstup na Gerlach s rodinou. Decká na takúto akciu nezabudnú do konca života a vďaka skúseným horským vodcom bezpečne zleziete slovenskú dominantu. Ubytujte sa v hoteli Sliezsky dom s bohatou polpenziou a užite si letný Gerlach aj s wellness pohodou a bezdrôtovým pripojením na internet.

Spoznajte viac ako ostatní

Či už priamo z najvyššieho končiara Slovenska, alebo len zo Štrbského plesa, lákadlom pre každého je výhľad doďaleka. Stáť na vrchole, rozpažiť ruky a nechať sa opiť krásou, je predstava, za ktorú stojí aj spotený chrbát pod ťažkým batohom. Okrem nevyhnutného jedla a vody je vždy dobré pribaliť si do výstroja aj kompaktný ďalekohľad na cesty. Je ľahký, kvalitný a vďaka nemu uvidíte ďaleko viac ako ostatní. Pasúce sa srnky alebo krásne zvieratá, akoby boli na dosah. Po dobrej turistike je krásny výhľad najlepšou odmenou, a preto si ho určite vylepšite ďalekohľadom.

Čokoládová energia na cesty

Cukor je hnacím palivom pre náš organizmus. Cukor, antioxidanty, okamžitú vzpruhu aj počas ťažkého výstupu po skalách vám vždy poskytne kvalitná čokoláda s označením BIO. Obsahuje výlučne prémiové kakao Fino de aroma a 100 % trstinový cukor. Čokoládu poznajú študenti, turisti aj športovci ako silného spojenca pri dosahovaní výkonov. Pravá čokoláda sa navyše netopí tak rýchlo ako lacné náhrady, a tak bude skvelou zásobou energie počas vašich letných dobrodružstiev v prírode. Koniec koncov na rodinné výlety je čokoláda presne to pravé, čo poteší nielen dospelých, ale aj deti.

Zdroj: pti

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow