30. september 2020. Jarolím. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Život pred a po svadbe. Aké to v skutočnosti bude?

NextFuture NextFuture NextFuture  18.8.2015 18.8.2015  

Máte priateľa a rozhodli ste sa, že sa vezmete? Obávate sa toho aké to bude, keď začnete spolu zdieľať spoločnú domácnosť, keď začnete fungovať ako pár? Rozhodovanie akú si kúpiť kuchynskú linku bude na vás oboch, rozhodovanie o tom, ako zariadite vašu spálňu bude na vás dvoch. Už to nebude len o vašom názore, už to bude o kompromise partnerov. Ste si istí, že sa chcete do toho vrhnúť? Manželstvo je krásna vec, ktorú chce každý z nás zažiť za život. Alebo nie? V dnešnej dobe to je také všelijaké – mnohé páry preferujú spolužitie bez papiera, niektoré si však potrpia na manželstve. Je to individuálne. Medzi ktorých sa radíte vy?

Vy ženy, spomínate si, keď vás váš partner požiadal o ruku? Bolo to niečo prekrásne, niečo, na čo v živote nezabudnete! Boli ste na krásnom romantickom mieste pri západe slnka a on si zrazu kľakol. Nešlo o žiadne zaväzovanie šnúrok, on si kľakol a spýtal sa tú čarovnú otázku. Vytiahol ten krásny prsteň od známeho Swarovski a dal vám ho na ruku. Keby tá chvíľa trvala večnosť! Čarovný lesk tohto krásneho prsteňu za svitu mesiaca pútal vašu pozornosť. Veď čo by nie! Potom nasledovala svadba a bohatá hostina sa mohla začať. Teraz môžete len spomínať.

Spomienky na fotkách

Po svadbe už neostávajú stopy aj keby ste veľmi chceli, preto je veľmi dôležité zachovať si spomienky vo svadobných fotoalbumoch. Môžete si aj po pár rokoch oživiť spomienky na svoju mladosť, na čas, keď vaša láska ešte len začínala. Nie je to fantastický pocit? Ešte že existujú fotografie! Načo mať fotografie uložené v počítači, lepšie ich mať vytlačené alebo vyvolané a uložené vo fotoalbumoch.

Svadobná cesta nesmie chýbať

Nezabudnite však aj na svadobnú cestu! Každý pár sa po zosobášení vezme užívať si medové týždne do zahraničia. Cestovanie na vlastnú päsť nie je pohodlné. Bolo by fajn, keby ste sa nechali rozmaznávať taiwanskou leteckou spoločnosťou EVA air. Skvelé služby a dovoz priamo na miesto, kde chcete ísť sú zárukou kvality. Bola by škoda špekulovať nad inými alternatívami dopravy. Zbytočné starosti ako sa tam dopraviť. EVA air vás dopraví bez starostí! Predsa len stráviť cestovaním niekoľko hodín a dní nie je pohodlné, s leteckou spoločnosťou ste tam za pár hodín.

Každá korunka je dobrá, aj tá z preddavkov

Po návrate z medových týždňov nastáva krutá realita. Už sa skončí užívanie, teraz bude dôležité zabezpečiť si bývanie. Vaša práca vás však donútila cestovať do zahraničia, avšak teraz akonáhle ste sa rozhodli spolu žiť na svojej rudnej hrudi a založiť si rodinu by to chcelo každú korunu. Pracovali ste v Nemecku a odišli ste skôr ako skončilo daňové obdobie? Potrebujete každú korunu a peniaze z vrátenia preddavku by sa vám zišli? Máte na ne právo – stačí len kontaktovať spoločnosť TJ – Legal, ktorí vám pomôžu sa dostať k vaším peniazom. Ako? Stačí, ak sa len registrujete na ich stránke tj-legal.com a oni vám zabezpečia všetky potrebné dokumenty, ktoré vám pomôžu pri vrátení peňazí. Vrátenie daní z bohatého Nemecka nebolo nikdy také jednoduché ako s pomocou od tejto skvelej spoločnosti. Aj tieto vrátené peniaze vám pomôžu budovať si manželskú budúcnosť.

Život po svadbe prináša mnohé strasti, ale najmä mnohé radosti. Preto si nelámte hlavu nad zbytočnosťami a užívajte si manželský život.

Zdroje:seocentrum s. r. o.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow