25. november 2020. Katarína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Zvládajte rána bez najmenších problémov

PR PR  28.4.2017 28.4.2017  

Vstávanie do práce patrí k azda najmenej obľúbeným činnostiam a predsa sa im nevyhneme. Práca nás živí a keď zamestnávateľ vyžaduje, aby sme do práce chodili v skorých ranných hodinách, sme malí páni na to, aby sme to dokázali ovplyvniť. Samozrejme, sú aj výnimky – ľudia, ktorí pracujú z domu. Aby vám aj obliekanie nachystaného dámskeho trička s potlačou nerobilo v skorých ranných hodinách problém, držte sa týchto rád.

Oblečenie si chystajte večer predtým

Keď si oblečenie, ktoré si nasledujúci deň plánujete obliecť, nachystáte ešte večer predtým, výrazne si skrátite dobu chystania a hlavne zabránite tomu, aby ste vyhádzali celý obsah svojho šatníka. Musíte však počítať aj s tým, že sa počasie počas noci môže výraznejšie zmeniť. Je preto lepšie, keď budete mať nachystanú aj alternatívu k danému outfitu. Napríklad si k tenkému tričku priložíte sveter, kardigán, alebo pekné a hlavne hrubšie sako.

Vlasy a zuby

Hneď po prebudení okamžite smerujte do kúpeľne. Odstráňte zvyšky rozmazanej špirály ešte z večera a až potom nanášajte vrstvu make-upu a špirálu. Okrem toho si nezabudnite dôkladne umyť zuby, kľudne aj za pomoci odskúšaných bieliacich pásikov a medzizubných nití. Dávajte si pozor hlavne pri umývaní hlavy, aby vás neofúklo. Dôkladne si preto vlasy vysušte a ak sa dá, vlasy si umývajte radšej večer pred spaním. Je lepšie, keď necháte vlasy prirodzene uschnúť. Vlasy sa nebudú lámať, budú zdravé a nebudú vám elektrizovať. Myslite na to, že príliš horúci vzduch, v tomto prípade z fénu, vlasy poškodzuje.

Jedlo

Pri príprave jedla sa príliš nezdržiavajte. Jedzte ľahšie, zdravšie jedlá a vyhýbajte sa mastným, vyprážaným jedlám. Neodporúčame piť kávu nalačno, pretože by ste si tak mohli spôsobiť nemalé tráviace ťažkosti, ktoré by vás mohli trápiť počas celého dňa. Zatiaľ čo budete raňajkovať a piť poctivo pripravenú zrnkovú kávičku, môžete vyvetrať celú domácnosť, pustiť práčku, alebo kľudne si aj prezrieť tovar v sexshope.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow