24. október 2020. Kvetoslava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Aegon WebKlient – nová služba pre klientov

NextFuture NextFuture NextFuture  3.10.2014 3.10.2014  

Poisťovňa Aegon Slovensko ponúka svojim poistencom novú službu s názvom WebKlient. WebKlient je užívateľský portál, na ktorom zákazník jednoducho a rýchlo získa všetky aktuálne informácie o svojom poistení v Aegone. Služba je k dispozícii klientom životného poistenia i poistenia majetku.

K využívaniu služby WebKlient stačí internetové pripojenie. Služba je dostupná z každého počítača, tabletu alebo smartfónu, ktorý je online. Poisťovňa Aegon postupne doručí každému z klientov unikátny registračný kľúč, na základe ktorého sa prihlási do služby. Distribúcia registračných kľúčov sa uskutoční priebežne a klienti ich dostanú vo výročných listoch k poistným zmluvám. V prípade, ak má zákazník záujem o prednostné vystavenie registračného kľúča, môže o kľúč požiadať okamžite a to telefonicky na čísle Centra služieb zákazníkom 0850 123 466.

Služba WebKlient sa nachádza na stránke http://webklient.aegon.sk/

Medzi základné informácie, ktoré má klient po prihlásení ihneď k dispozícii patrí napr. prehľad o poistnom krytí a poistných sumách. V prípade investičného životného poistenie sa zobrazí prehľad zvolenej investičnej stratégie a hodnoty investované v jednotlivých podielových fondoch.  WebKlient zákazníka navyše upozorní na prípadné nedoplatky na poistnom alebo dôležité dátumy (dátum vzniku/zániku poistenia). Samozrejmou súčasťou sú informácie o pripísaných platbách poistného a hodnote osobného konta. Všetky údaje sa pravidelne aktualizujú a služba je poskytovaná bezplatne.   
Ako pomôcku pre klientov pripravila poisťovňa Aegon Manuál k službe (vo forme PDF príručky), ktorý jednoducho a názorne popisuje, ako službu využívať. Príručku je dostupná na stránke WebKlienta alebo na internetovej stránkepoisťovne v časti Zákaznícky servis  – WebKlient. Uvedenie novej služby pre zákazníkov sprevádza i motivačná súťaž o 100 digitálnych fotorámikov. Do súťaže sa automaticky zaradí každý klient, ktorý sa do služby WebKlient prihlási do 31. decembra 2014. 

Zdroj: TS AEGON Životná poisťovňa, a. s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow