24. november 2020. Emília. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Aj poistenie auta môže byť výhodné

NextFuture NextFuture NextFuture  9.8.2013 9.8.2013  

Aj keď je povinné zmluvné poistenie, ako už z názvu vyplýva, povinné pre každé motorové vozidlo, je na nás, ako výhodne ho uzavrieme. Poisťovňu si vyberáme každý sám a dobrovoľne, rozhodujme sa preto s rozumom.

 

Cena poistky je určite dôležitým faktorom, ktorý pri rozhodovaní o poistení vozidla berieme do úvahy. Pozrieť by sme sa však mali aj na to, ako cena zodpovedá rozsahu krytia, či dokážem vybaviť veci aj elektronicky z domu alebo musím pri každej maličkosti ísť osobne do pobočky a strácať tak drahocenný čas. Stará sa o mňa poisťovňa aj počas trvania poistenia alebo iba keď uzatváram zmluvu?

Cena PZP je dôležitá, ale...

Každý vodič by si pri výbere PZP mal dobre zvážiť, čo mu okrem výhodnej ceny poisťovňa ponúka. „Poisťovňa Genertel poskytuje pre všetkých klientov, ktorí si uzatvoria PZP, asistenčné služby zadarmo a pomôže klientovi aj pri ťažkostiach, ktoré si zavinil sám“, prezrádza Miroslav Chovan, riaditeľ poisťovne Genertel. V mesiaci august poisťovňa ponúka zadarmo VIP asistenčné služby s garanciou príchodu špecialistov už do 60 minút.

Potrebujete dočerpať palivo? Žiadny problém!

Asistenčné služby od Genertelu sú s Vami vždy, keď ich potrebujete. Predovšetkým v prípade poruchy vozidla, vybití batérie, nedostatku paliva či defektu. Asistenčná služba pomôže aj s opravou vozidla na mieste a jeho odtiahnutím do najbližšieho servisu alebo zorganizuje náhradnú dopravu autom, vlakom či lietadlom. „Zabezpečíme aj verejnosťou menej známu, avšak v určitých situáciách nevyhnutnú službu, a tou je „Alkohol taxi“, prezrádza Chovan.

Pomoc v zahraničí

Leto je tu a dovolenky autom sú u Slovákov veľmi obľúbené. Auto, cesta aj ostatní šoféri sú však nevyspytateľní, preto je najdôležitejšia prevencia. „Poistenie s asistenčnými službami doma aj v zahraničí sa vodičom hodí obzvlášť počas dovolenkovej sezóny, pretože nikdy neviete, čo sa môže na ceste za vytúženým oddychom stať. Klientom pomôžeme pri nehode aj pri obyčajnej poruche auta“, hovorí Chovan.

Špeciálne zľavy a ponuky pre klientov

Ak sa stanete klientom poisťovne Genertel, pripravte sa na dalšie skvelé výhody. Uzavretím zmluvy zároveň vstúpite do Genertel klubu, aby ste mohli čerpať zľavy a špeciálne ponuky od partnerov poisťovne. Zľava 10% na diely a prácu v značkovom servise Q-service, zľava 10% na kurz bezpečnej jazdy od Driving Academy, 20% zľava na 3-hodinový vstup do Aquaparku Senec od Trinity Hotels či extra zľavy na produkty Dormeo, Delimano a Topshop by potešili snáď každého. Výhodné ponuky a noví parneri Genertel klubu neustále pribúdajú, viac informácií nájdete na stránke www.genertel.sk. U partnera poisťovne sa stačí prezentovať svojou bielou kartou alebo špeciálnym kódom a okamžite získate extra benefity vo forme zliav a zaujímavých akcií.

Online poistenie – rýchle a jednoduché riešenie

Uzavrieť PZP je v dnešnej dobe internetu skutočne jednoduché a zaberie len pár minút. Poisťovňa Genertel šetrí váš čas i peniaze. Poistenie vybavíte cez internet alebo telefón. Jednoducho a dostupne, s asistenčnými službami zadarmo. Vypočítajte si cenu poistenia na www.genertel.sk/pzp/Kalkulacka.aspx a poistite svoje auto výhodne.

S Genertelom máte istotu na cestách, doma aj v zahraničí.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow